nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
883

Archiv článků

Během vánočních svátků jsme každý rok měli pro děvčata turnaje. Bude tomu tak i letos. Zároveň je sestavení týmu vždy v tomto čase jakousi loterií. Dnes je již jasné, že do Břeclavi se tým podařilo poskládat. V týmu však rád uvidím i další mladší hráčky.


RADENTHEIN (SZĽH) – Mladé slovenské hokejistky vstúpili prehrou do Turnaja 4 krajín v rakúskom Rodentheine. Zverenkyne trénera Jána Valúcha prehrali v piatok s rovesníčkami z Česka vysoko 0:7.


RADENTHEIN (SZĽH) – Mladé slovenské hokejistky vyhrali vo svojom druhom vystúpení na Turnaji 4 krajín v rakúskom Radentheine nad domácimi rovesníčkami presvedčivo 5:1. V nedeľu predpoludním zakončia vystúpenie na turnaji zápasom proti favorizovaným Nemkám.


POPRAD (SZĽH) – Záverečnými zápasmi sa v Poprade skončil Turnaj 4 krajín reprezentačných družstiev hokejistiek. Slovenské hokejistky po dvoch víťazstvách nad Francúzskom a Českom a po prvom sobotňajšom stretnutí Česka s Francúzskom (1:0) vedeli, že aj tesná prehra s Rakúšankami v záverečnom stretnutí im zaručí celkové víťazstvo na turnaji.


RADENTHEIN (SZĽH) – Mladé slovenské hokejistky do 18 rokov zakončili v nedeľu účinkovanie na Turnaji 4 krajín v v rakúskom Radentheine prehrou s rovesníčkami z Nemecka.


Trenér Jan Fidrmuc zveřejnil nominaci na mistrovství světa žen do osmnácti let, které budou ve dnech 29. 12. 2012 – 5. 1. 2013 hostit finská města Vierumaki a Heinola.


Výkonný výbor a Reprezentačná komisia SZĽH na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčky reprezentačného družstava SR 18 Ženy a Výcvikový tábor v Trnave v termíne 27. 12 – 30. 12. 2012 a na Majstrovstvá světa a ľadovom jokeji žien 18 rokov vo Švajčiarsku (Romanshorn) v termíne 31.12.2012 – 9. 1.2013


Ano, rozhodl jsem se letos napsat Ježíškovi i já. Nevím, kdy jsem to udělal naposled, ale letos je nejvyšší čas. Ani ne tak kvůli mně, ale kvůli našim holkám. Moc bych si přál, aby holkám přinesl pod stromeček něco, co je baví a z čeho mají radost. Jenom v jednom si nejsem moc jistý. Kdosi mi říkal, že Ježíšek neexistuje... Tak nevím...


Na začátku listopadu jsem vás požádal o průběžné financování tohoto webu. Byl to riskantní krok, ale jinou možnost zajištění provozu webu a projektu jsem již neviděl. Chtěl jsem, abyste se aktivně účastnili na provozu Dívčího Hokeje. A podařilo se.


Na těchto stránkách se jen zřídka kdy podívám do světa mužského hokeje. Dnes tak učiním a podívám se na stávku v NHL, o které česká a slovenská média téměř mlčí, nebo poskytují jen kusé informace. Ale kdo z vás ví, proč se ve skutečnosti stávkuje?


Nechybělo mnoho a medaile mohly být i zlaté. Bohužel hráčkám ve finále došly síly a vedení 3:0 nedokázaly udržet. Zlato tak brali zaslouženě chlapci z Uničova. Podrobnější informace přineseme později.


Dnes začíná top divize U18 ve Finsku. Během necelých pěti let nám do věku reprezentačních U18 dorůstají hráčky, které hrávaly v našich dívčích týmech, či se účastnily některých jiných našich akcí, které jsme organizovali, nebo spoluorganizovali.


Ve svém prvním utkání na MS ve Finsku prohrála česká děvčata po boji se Švédskem 3:2. V předposlední minutě český tým vyrovnal na 2:2, ale v poslední minutě opět inkasoval na 3:2.


Zahájení Mistrovství světa žen do 18 let ve finské Heinole obstaral duel reprezentantek Česka a Švédska. Národní tým sehrál se Seveřankami vyrovnané utkání a sahal po bodech, ale brankou 28 sekund před koncem o veškeré naděje přišel. Kromě Švédska vstoupilo do šampionátu vítězným gólem v poslední minutě i domácí Finsko.


Ve druhém zápase prohrála česká reprezentace s favorizovaými američankami vysoko 0:10 (0:5,0:2,0:3).


Na dvoudenním minihokejovém turnaji v Táboře obsadil dívčí tým doplněný o několik chlapců krásné 2. místo. Navíc děvčata uspěla i v dovednostních soutěžích. Tereza Mazancová vyhrála "střelbu na přesnost" a Sára Čajanová byla druhá ve "slalomu". / JIŽ KOMPLETNÍ ZPRÁVA /