Girls hockey selection of Austria

Neuigkeiten

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv der Neuigkeiten

Aktuelle Anzahl der Spielerinnen:
781

Až nájezdy rozhodly, že nejmladší dívky byly bez medaile

Také nejmladší dívky si zajely na chlapecký turnaj do Humpolce a byly o jedno místo lepší než starší před týdnem. Mezi deseti týmy jim patřilo čtvrté místo, avšak od medaile je dělily jen neproduktivní samostatné nájezdy v boji o třetí místo s Vlašimí.

Ganzer Artikel...     Kommentare: 0

Hockey4you
První akce sezóny přinesla 5. místo

Turnaj v Humpolci pro ročníky 2010 byl první akcí nové sezóny. Tým Dívčího Hokeje byl zařazen na tomto „chlapeckém“ turnaji do velmi těžké skupiny a přesto nechybělo mnoho a byl by z toho boj o medaili.

Ganzer Artikel..     Kommentare: 0

Bronzové medaile z Roudnice

Turnaj v Roudnici nad Labem byl jediným „chlapeckým“ turnajem, kterého se v této sezóně zúčastnil tým Dívčího Hokeje. V konkurenci šesti týmů rozhodně ostudu neudělal. Děvčata získala bronzové medaile a zejména druhý den, předváděla velmi pohledný hokej.

Proti Velké Británii týmy Dívčího Hokeje nezaváhaly

Pozvání ke třem zápasům proti dívčím výběrům Velké Británie U14 a 17 se prostě nedalo odmítnout i když šlo o všední dny. Oba naše týmy všechny tři zápasy vyhrály a zejména mladší tým, který se v Hamulikove sešel ve velmi kvalitní sestavě, předváděl parádní hokej.

LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA 2018

Vážení přátelé, léto se nezadržitelně blíží a tak jak již posledních osum let bylo dobrým zvykem, tak i letos je pro dívky - hokejistky nachystána Letní Dívčí Hokejová Škola. Opět se vrátíme do Bystřice nad Pernštejnem, kde se nám loni líbilo.

Německý turnaj dívčích týmů se povedl - mise splněna

Němečtí organizátoři se rozhodli, že udělají první turnaj dívčích týmů ve třech kategoriích U10, U14 a U18 a i díky naší účasti se jejich záměr podařilo realizovat. Byl to jednoznačně historický počin, který byl pro naše barvy velmi úspěšný. Věřím, že si to příští rok rádi zopakujeme.

I povinné zlato potěší

Turnaje „Easter bunnies“, které se dlouhé roky odehrávaly ve Světlé nad Sázavou, se letos přesunuly do Příbrami. Dívčí tým využil plně ročníkovou výhodu, kterou umožnil pořadatel. Bohužel se tohoto turnaje tentokrát neúčastnil žádný chlapecký výběr, který bývá kvalitativně výš a tak výběr mladých hokejistek neměl konkurenci. I přesto však zlato...