nábor

Nominace | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
819

Nominace

16.4. - 20.4.2019 - Turnaj WSI - U14 World Selects Invite Girls - Mont Blanc, dívky 05,06,(07)

 
ročníky dívek 05, 06, 07
třída prestižní mezinárodní turnaj dívčích týmů
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
místo Chamonix (Mount Blanc) - Francie
pravidla Předost mají hráčky 05 a 06. Hráčky 07 budeme do sestavy přidávat, až podle situace. Podrobnější informace na vyžádání.
Kontakt: Monika Krčková, monika.krckova@divcihokej.cz, mobil: 776188596
Možnost zajištění ubytování i pro rodiče.
https://www.lgstours.com/page/show/2061058-u14-world-selects-invite-girls-mont-blanc
soupeři 1. East Coast Selects (USA) 2. Ontario Selects (USA) 3. West Coast Selects (USA) 4. Team Minnesota (USA) 5. Pro Hockey (USA), 6. DHI Octane 7. SHD Global 8. Finland Selects 9. Sweden Selects 10. Russia 11. Germany Selects 12. Czech Selects (Divci Hokej)
startovné 450€, doprava vlastní
ubytování součástí ceny
stravování součástí ceny
kauce plná cena
zahr. číslo účtu 2400119704/8330 Fio banka, pro platby z SK
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol 1910

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
GK Česká republika  Sára Valérie Ševčíková 06 Český Krumlov ZAPLACENO
GK Česká republika  Denisa Dudková 05 Roudnice n. L. ZAPLACENO
D Slovensko  Lily Stern 05 Nové Zámky ZAPLACENO
D 8 Česká republika  Klaudie Slavíčková 06 Louny ZAPLACENO
D/F Slovensko  Paula Mandelíkova 05 Levice ZAPLACENO
D Česká republika  Lucie Velínská 06 Karlovy Vary ZAPLACENO
D Česká republika  Alice Mokrá 06 Humpolec ZAPLACENO
D Slovensko  Hana Krákorová 06 Trnava ZAPLACENO
F 71 Slovensko  Lea Glosíková 05 HOBA Bratislava ZAPLACENO
F Česká republika  Sabrina Hudcová 05 Blansko ZAPLACENO
F Česká republika  Bára Hračová 06 Uničov ZAPLACENO
F Česká republika  Nikol Příhodová 06 Sparta Praha ZAPLACENO
F Česká republika  Eliška Petřeková 05 Olomouc ZAPLACENO
F 12 Česká republika  Zuzana Trnková 05 Třebíč ZAPLACENO
F 15 Česká republika  Anežka Čabelová 06 Český Krumlov ZAPLACENO
F Česká republika  Magdalena Felcmanová 07 Třebechovice p. O. ZAPLACENO
F 18 Česká republika  Tereza Plosová 06 Liberec ZAPLACENO
manažer akce Česká republika  Monika Krčková
hlavní trenér Česká republika  Rudolf Valla
náhradnice 25 Česká republika  Simona Eisenreichová 05 Slavia Praha NÁHRADNICE
náhradnice Česká republika  Daniela Nováková 07 Sparta Praha NÁHRADNICE
náhradnice Česká republika  Zikmunda Mazancová 06 Třemošná NÁHRADNICE

16.4. - 18.4.2019 - MEZINÁRODNí TURNAJ DÍVČÍCH TÝMŮ U17, ROČNÍKY 02,03,04,05

 
ročníky dívek 02, 03, 04, 05
třída Dívčí hokejový turnaj
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
místo Bratislava - Petržalka (SVK)
pravidla Celkem 4 - 5 zápasů, během 3 dnů.
Podrobnější informace na vyžádání.
Kontakt: Monika Krčková, monika.krckova@divcihokej.cz, mobil: 776188596
soupeři Anglie, Polsko, ČR (Dívčí Hokej), Španělsko, Německo, Nizozemí
startovné 2.300Kč (90€)
ubytování individuální
stravování je možné domluvit
číslo účtu 2200119697/2010 Fio banka
IBAN CZ0320100000002200119697
SWIFT FIOBCZPPXXX
zahr. číslo účtu 2400119704/8330 Fio banka, pro platby z SK
IBAN CZ9620100000002400119704
SWIFT FIOBCZPPXXX
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
GK Česká republika  Emma Podušková 05 Příbram ZAPLACENO
GK Česká republika  Barbora Dalecká 05 Skuteč ZAPLACENO
Česká republika  Markéta Šnicerová 05 Sokolov ZAPLACENO
D 10 Česká republika  Jana Bláhová 04 Litomyšl ZAPLACENO
D Slovensko  Laura Jancsóová 05 Nitra ZAPLACENO
D Česká republika  Tereza Kopecká 05 Děčín ZAPLACENO
D/F Česká republika  Eliška Hotová 05 Příbram ZAPLACENO
F 91 Česká republika  Petra Mrhalová 06 Český Krumlov ZAPLACENO
D Slovensko  Mária Nemčeková 05 Trnava ZAPLACENO
F/D Česká republika  Natálie Chytková 05 Cherokees ZAPLACENO
        rezervace
        rezervace
D Slovensko  Ema Krákorová 03 Trnava ZAPLACENO
           volné místo 1        
náhradnice Slovensko  Klára Macková 06 Humenné
náhradnice Česká republika  Anna Stańková 03 pošlete kontakt
náhradnice Česká republika  Adéla Mičulková 03 Frýdek-Místek

27.4. - 28.4.2019 - TURNAJ DÍVČÍCH TÝMŮ U14, ROČNÍKY (05),06,07,08,09

 
ročníky dívek 05, 06, 07, 08, 09
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
pravidla zatím nepotvrzeno, akce je v přípravě
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
GK Česká republika  Kateřina Fialová 07 Karlovy Vary
náhradnice Slovensko  Soňa Kubaniová 07 Humenné prosím, pošlete kontakt
náhradnice Česká republika  Adéla Ježková 09 Kobra Praha
náhradnice Česká republika  Dana Březinová 09 Šumperk Pošlete kontakt
náhradnice Česká republika  Karolína Kolafová 07 Vimperk
náhradnice Česká republika  Barbora Bělová 07 Vimperk
náhradnice Česká republika  Vendula Kopřivová 07 Orlová
náhradnice Česká republika  Kateřina Solovská 06 Uničov
náhradnice Česká republika  Eliška Stráská 07 Prostějov
náhradnice Česká republika  Markéta Fajfrová 06 Jaroměř
náhradnice Česká republika  Adéla Voldřichová 09 Vimperk
náhradnice Česká republika  Markéta Žampachová 07 Vimperk
náhradnice Česká republika  Kateřina Nogová 07 Bohumín
náhradnice Česká republika  Petra Matějová 05 Vsetín
náhradnice Česká republika  Tereza Gildainová 08 Lanškroun
náhradnice Česká republika  Klaudie Pietraszová 07 Orlová
náhradnice Česká republika  Tereza Kopecká 05 Děčín
náhradnice Česká republika  Adéla Zembolová 08 Olomouc
náhradnice Česká republika  Viktorie Hořínková 07 Vimperk
náhradnice 7 Česká republika  Veronika Urbánková 08 Kroměříž
náhradnice 22 Česká republika  Šarlota Stýblová 08 Polička
náhradnice Česká republika  Veronika Palíšková 07 České Budějovice
náhradnice Česká republika  Adéla Vávrová 07 Třebíč
náhradnice Česká republika  Veronika Ulbrichtová 08 Česká Lípa
náhradnice Česká republika  Julie Jebousková 08
náhradnice Česká republika  Sára Valérie Ševčíková 06 Český Krumlov
náhradnice Česká republika  Kristýna Neumanová 07 Třebíč
náhradnice Česká republika  Nela Sáblíková 06 Žďár n. S.
náhradnice Česká republika  Natálie Kušinová 08 Roudnice n. L.
náhradnice Česká republika  Michala Riedlová 05 Karlovy Vary
náhradnice Česká republika  Hana Panešová 08 Roudnice n. L.

11.5. - 12.5.2019 - VELKÉ POPOVICE (CZE), TURNAJ DÍVČÍCH TÝMŮ U9, ROČNÍKY 10,11,12

 
ročníky dívek 10, 11, 12
třída turnaj dívčích týmů
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
místo Velké Popovice (CZE)
pravidla STAVÍME 4 TÝMY
minihokej 3 na 3
2x 20min
předpokládaná účast dívčího týmu z Německa
startovné 1.050Kč (pro členy - zaplacený roční členský příspěvek 500Kč);1.250Kč (pro ostatní), zapůjčení dresů je v ceně startovného
ubytování individuální
stravování individuální
číslo účtu 2200119697/2010 Fio banka
IBAN CZ0320100000002200119697
SWIFT FIOBCZPPXXX
zahr. číslo účtu 2400119704/8330 Fio banka, pro platby z SK
IBAN CZ9620100000002400119704
SWIFT FIOBCZPPXXX
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
Česká republika  Barbora Mlčochová 10 Olomouc
náhradnice Česká republika  Anna Dvořáková 10 Čáslav
náhradnice Česká republika  Kateřina Zahradníková 10 Čáslav
náhradnice Česká republika  Nikola Skokanová 11 Kolín
náhradnice Česká republika  Valentýna Menšíková 11 Bohumín
náhradnice Česká republika  Melinda Mikulecká 12 Choceň
náhradnice Česká republika  Michaela Spurná 10 Černošice
náhradnice Česká republika  Adéla Křenková 11 Příbram
náhradnice Česká republika  Laura Jelínková 11 Warrior Brno
náhradnice 11 Česká republika  Eliška Lemberková 11 Jičín
náhradnice Česká republika  Amálka Rychtrmocova 10 Neratovice
náhradnice Česká republika  Ludmila Plocková 10 Neratovice
náhradnice Česká republika  Stella Trmatová 10 Jičín
náhradnice Česká republika  Karolína Vacková 10 Ústí n. L.
náhradnice Česká republika  Eliška Chmelíčková 10 Humpolec
náhradnice Česká republika  Lea Navrátilová 10 Třebíč
náhradnice Česká republika  Celestýna Ondrušková 11 Uherské Hradiště
náhradnice Česká republika  Mercedes Pražanová 10 Uherské Hradiště
náhradnice Česká republika  Šárka Sedlecká 11 Vimperk
náhradnice Česká republika  Barbora Coufalová 11 Zastávka u Brna
náhradnice Česká republika  Karla Zanášková 12 Hvězda Praha
náhradnice Česká republika  Nela Kratochvílová 12
náhradnice Česká republika  Klára Šrámková 10
náhradnice Česká republika  Elizabeth Hlaváčová 11 Kometa Brno
náhradnice Česká republika  Tereza Marešová 10 Střelci J. Hradec

11.5. - 12.5.2019 - VELKÉ POPOVICE (CZE), TURNAJ DÍVČÍCH TÝMŮ U14, ROČNÍKY (05),06,07,08,09

 
ročníky dívek 05, 06, 07, 08, 09
třída turnaj dívčích týmů
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
místo Velké Popovice (CZE)
pravidla ROZDĚLENÍ DO TÝMŮ SE TEPRVE VYTVÁŘÍ!
STAVÍME 3 TÝMY
3x20min
Předpokládaná účast týmu z Německa.
Každý tým odehraje minimálně 4 zápasy.
startovné 1.050Kč (pro členy - zaplacený roční členský příspěvek 500Kč);1.300Kč (pro ostatní), zapůjčení dresů je v ceně startovného
ubytování individuální
stravování individuální
číslo účtu 2200119697/2010 Fio banka
IBAN CZ0320100000002200119697
SWIFT FIOBCZPPXXX
zahr. číslo účtu 2400119704/8330 Fio banka, pro platby z SK
IBAN CZ9620100000002400119704
SWIFT FIOBCZPPXXX
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
D/F Česká republika  Veronika Ulbrichtová 08 Česká Lípa
D/F Česká republika  Klaudie Pietraszová 07 Orlová
náhradnice 72 Česká republika  Melissa Mikulecká 08 Choceň
náhradnice Slovensko  Silvia Veselovská 06 Prievidza
náhradnice Česká republika  Dana Březinová 09 Šumperk
náhradnice Česká republika  Veronika Hujová 07 Ústí n. L.
náhradnice Česká republika  Julie Jebousková 08
náhradnice Česká republika  Tereza Gildainová 08 Lanškroun
náhradnice Česká republika  Markéta Fajfrová 06 Jaroměř
náhradnice Česká republika  Karolína Kolafová 07 Vimperk
náhradnice Česká republika  Veronika Ortová 08 Děčín
náhradnice Česká republika  Kateřina Čížková 08 Neratovice
náhradnice Česká republika  Eliška Rychtrmocova 08 Neratovice
náhradnice Česká republika  Bára Rosyvková 09 Neratovice
náhradnice Česká republika  Nikola Skokanová 11 Kolín
náhradnice Česká republika  Veronika Filipi 09 Neratovice
náhradnice 91 Česká republika  Petra Mrhalová 06 Český Krumlov
náhradnice Česká republika  Kristýna Neumanová 07 Třebíč
náhradnice Česká republika  Kristýna Kučerová 07 Slaný
náhradnice Česká republika  Anna Horáková 08 Vyškov ?
náhradnice 21 Česká republika  Lucie Pokorná 06 Jičín
náhradnice Česká republika  Kateřina Solovská 06 Uničov
náhradnice Česká republika  Alena Luxemburková 09 Poděbrady
náhradnice Česká republika  Eliška Stráská 07 Prostějov
náhradnice Česká republika  Adéla Voldřichová 09 Vimperk
náhradnice Česká republika  Adéla Vávrová 07 Třebíč
náhradnice Česká republika  Viktorie Hořínková 07 Vimperk
náhradnice 7 Česká republika  Veronika Urbánková 08 Kroměříž
náhradnice 22 Česká republika  Šarlota Stýblová 08 Polička
náhradnice Česká republika  Sára Valérie Ševčíková 06 Český Krumlov
náhradnice Česká republika  Nela Sáblíková 06 Žďár n. S.
náhradnice Česká republika  Michala Riedlová 05 Karlovy Vary
náhradnice Česká republika  Hana Panešová 08 Roudnice n. L.
náhradnice Česká republika  Kateřina Fialová 07 Karlovy Vary

11.5.2019 - TURNAJ DÍVČÍCH TÝMŮ U9, ROČNÍKY 10,11,12

 
ročníky dívek 10, 11, 12
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
pravidla řešíme jiný termín
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
náhradnice Česká republika  Barbora Ježková 11 Kobra Praha
náhradnice Česká republika  Adéla Křenková 11 Příbram
náhradnice Česká republika  Lea Navrátilová 10 Třebíč
náhradnice Česká republika  Celestýna Ondrušková 11 Uherské Hradiště
náhradnice Česká republika  Mercedes Pražanová 10 Uherské Hradiště
náhradnice Česká republika  Barbora Coufalová 11 Zastávka u Brna
náhradnice Česká republika  Stella Trmatová 10 Jičín
náhradnice 11 Česká republika  Eliška Lemberková 11 Jičín
náhradnice Česká republika  Karla Zanášková 12 Hvězda Praha
náhradnice Česká republika  Nela Kratochvílová 12
náhradnice Česká republika  Elizabeth Hlaváčová 11 Kometa Brno
náhradnice Česká republika  Tereza Marešová 10 Střelci J. Hradec

21.7. - 28.7.2019 - LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA, BYSTŘICE n. P. (CZE)

 
ročníky dívek 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
místo Bystřice nad Pernštějnem (CZE)
pravidla zatím nepotvrzeno
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
náhradnice Česká republika  Jan Kafka 12 Znojmo
náhradnice Česká republika  Anna Malimánková 09 Ledeč n. S.
náhradnice Česká republika  Eliška Chmelíčková 10 Humpolec

31.12.2019 - 2018 - ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

 
začátek akce     začátek 1. zápasu     sraz     předpokládaný konec
číslo účtu 4772730001/5500 Raiffeisen bank
zahr. číslo účtu 2400119704/8330 Fio banka, pro platby z SK
IBAN CZ9620100000002400119704
SWIFT FIOBCZPPXXX
variabilní symbol datum narození hráčky v tomto formátu - den,měsíc,rok specifický symbol

post č. jméno, ročník   klub startovné ubytování
D/F Česká republika  Klaudie Pietraszová 07 Orlová 500Kč (13.9.17)
GK Česká republika  Sára Valérie Ševčíková 06 Český Krumlov 500Kč (12.5.17)
D 30 Česká republika  Veronika Černá 06 Ledeč n. S. 500Kč (6.2.18)
D Česká republika  Barbora Bělová 07 Vimperk 500Kč (8.2.18)
GK Česká republika  Kateřina Fialová 07 Karlovy Vary 500Kč (9.2.18)
F/D Česká republika  Eliška Stráská 07 Prostějov 500Kč (12.2.18)
Česká republika  Laura Jelínková 11 Warrior Brno 500Kč (6.3.18)
F 71 Slovensko  Lea Glosíková 05 HOBA Bratislava 20Euro (21.2.18)
Česká republika  Nikola Skokanová 11 Kolín 500Kč (8.3.18)
Česká republika  Karolína Pelánová 10 Znojmo 500Kč (8.3.18)
F Česká republika  Nela Sáblíková 06 Žďár n. S. 500Kč (12.3.18)
Česká republika  Amálie Karásková 09 Velké Meziříčí 500Kč (21.3.18)
D 10 Česká republika  Jana Bláhová 04 Litomyšl 500Kč (26.3.18)
Česká republika  Alena Luxemburková 09 Poděbrady 500Kč (27.3.18)
Česká republika  Veronika Filipi 09 Neratovice 500Kč (3.4.18)
Česká republika  Ester Rosenbaumová 09 Slavia Praha 500Kč (3.4.18)
GK Česká republika  Klára Hejzáková 04 Děčín 500Kč (12.4.18)
GK 11 Česká republika  Eliška Lemberková 11 Jičín 500Kč (12.4.18)
7 Česká republika  Světlana Horáková 10 Bystřice nad Pernštejnem 500Kč (?.?.18)