nábor

Hráčky | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
782

Hráčky

ročník:   klub:   národnost:

č. jméno mateřský oddíl post, hole narozena
  Česká republika  Magdaléna Adamová Velké Popovice   13.4.2012
  Česká republika  Ivana Mlčochová Příbram   19.3.2012
  Česká republika  Melinda Mikulecká Choceň   2012
  Česká republika  Natálie Mazáčová Velké Meziříčí   27.10.2011
  Česká republika  Emílie Vondráčková Litoměřice   5.10.2011
  Česká republika  Barbora Coufalová Zastávka u Brna GK 3.9.2011
  Česká republika  Laura Jelínková Warrior Brno   3.9.2011
11 Česká republika  Eliška Lemberková Jičín GK 26.8.2011
  Česká republika  Šárka Sedlecká Vimperk   8.8.2011
  Česká republika  Elizabeth Hlaváčová Kometa Brno   12.7.2011
  Česká republika  Natálie Jarošová Břeclav   29.6.2011
  Česká republika  Klára Berenika Trnková Kroměříž   25.6.2011
  Česká republika  Eliška Hojáková Trutnov   2.4.2011
  Česká republika  Adéla Křenková Příbram   15.3.2011
  Česká republika  Nikola Skokanová Kolín   21.2.2011
  Česká republika  Veronika Koldová Jihlava GK 17.2.2011
  Česká republika  Martina Chmelová Veselí n. L.   7.2.2011
  Česká republika  Amálie Rubešová Litoměřice   4.2.2011
  Česká republika  Valentýna Menšíková Bohumín GK 28.1.2011
  Česká republika  Anežka Simonová Kolín   2011
  Česká republika  Barbora Ježková Kobra Praha   2011
  Česká republika  Eliška Nová Příbram   2011
  Česká republika  Helga Kraffer Černošice   2011
  Česká republika  Isabel Navrátilová Valašské Meziříčí   2011
  Česká republika  Nela Drábková Benešov   2011
  Česká republika  Nela Vitásková Prostějov   2011
  Česká republika  Nikola Tomanová Česká Lípa   2011
  Česká republika  Kateřina Zahradníková Čáslav   30.12.2010
  Česká republika  Karolína Hovorková Mělník   26.12.2010
  Česká republika  Tereza Marešová Střelci J. Hradec   26.12.2010
  Česká republika  Magdalena Průdková Ledeč n. S.   26.11.2010
  Česká republika  Klára Kašubová Bystřice nad Pernštejnem   24.11.2010
  Česká republika  Karolína Pelánová Znojmo   3.11.2010
  Česká republika  Anna Dvořáková Čáslav   25.10.2010
  Česká republika  Tereza Němotová Louny   28.9.2010
  Česká republika  Anna Putnová Warrior Brno GK 27.9.2010
  Česká republika  Amálka Rychtrmocova Neratovice   31.7.2010
  Česká republika  Kristýna Šimčíková Valašské Meziříčí   26.5.2010
  Česká republika  Ludmila Plocková Neratovice   20.5.2010
  Česká republika  Sarah Slahučková Litoměřice   14.5.2010
  Česká republika  Michaela Spurná Černošice   14.4.2010
  Česká republika  Linda Kořínková Černošice   12.4.2010
  Česká republika  Eliška Chmelíčková Humpolec   21.3.2010
  Česká republika  Alena Hofmanová Choceň   16.3.2010
  Česká republika  Kateřina Marešová Domažlice   25.2.2010
  Česká republika  Karolína Vacková Ústí n. L.   18.2.2010
  Česká republika  Světlana Horáková Bystřice nad Pernštejnem   4.2.2010
  Česká republika  Martina Mádlová Cheb GK 29.1.2010
  Česká republika  Lea Navrátilová Třebíč   20.1.2010
  Německo  Julia Steinbauer   7.1.2010
  Česká republika  Karin Hubová Valašské Meziříčí   4.1.2010
  Česká republika  Klára Povejšilová Trutnov   4.1.2010
  Slovensko  Karin Hrušková Nové Zámky   2010
  Česká republika  Natálie Sýkorová Kolín   30.12.2009
  Česká republika  Zuzana Bužková Veselí n. L.   9.12.2009
  Česká republika  Lucie Kroupová Černošice   9.10.2009
  Česká republika  Barbora Modláková Valašské Meziříčí   22.9.2009
  Česká republika  Daniela Mošťková Uherský Brod   12.9.2009
  Česká republika  Anna Malimánková Ledeč n. S.   26.8.2009
  Česká republika  Veronika Paulíková Technika Brno   23.8.2009
  Česká republika  Lenka Demková Kroměříž   21.8.2009
  Česká republika  Adéla Hrbková Litvínov   14.8.2009
  Česká republika  Amálie Karásková Velké Meziříčí   3.8.2009
  Česká republika  Emily Kratochvílová Velké Meziříčí   18.7.2009
  Česká republika  Melissa Crlíková Skalica   11.7.2009
  Česká republika  Jana Hnilicová Zbraslav   10.7.2009
  Česká republika  Monika Antalíková Velká Bíteš   27.6.2009
  Česká republika  Bára Rosyvková Neratovice   23.6.2009
  Česká republika  Karolína Mikulová Valašské Meziříčí GK 15.6.2009
  Česká republika  Agáta Ondrůšová Hodonín GK 5.6.2009
  Česká republika  Adéla Voldřichová Vimperk   2.6.2009
  Slovensko  Dominika Miškovičová Nové Zámky   23.5.2009
  Česká republika  Adéla Mynaříková Roudnice n. L.   21.5.2009
  Slovensko  Lilly Laura Lipnická Košice   13.4.2009
  Česká republika  Veronika Filipi Neratovice   7.4.2009
  Česká republika  Alena Luxemburková Poděbrady   4.4.2009
  Česká republika  Růženka Šimíková Strakonice   3.4.2009
  Česká republika  Anna Hanilcová Kladno GK 23.3.2009
  Česká republika  Lea Kořínková Černošice GK 18.2.2009
  Česká republika  Markéta Kafková Znojmo   7.2.2009
  Česká republika  Ester Rosenbaumová Slavia Praha   3.2.2009
  Česká republika  Ellen Jarabková Hvězda Praha   21.1.2009
  Česká republika  Veronika Padělková Břeclav GK 4.1.2009
  Česká republika  Evelína Dudová Domažlice   1.1.2009
  Česká republika  Adéla Ježková Kobra Praha   2009
  Slovensko  Aurelia Račak Hamuliakovo   2009
  Česká republika  Eliška Hoffmanová Valašské Meziříčí   2009
  Česká republika  Eliška Janošková Valašské Meziříčí   2009
  Česká republika  Eliška Smetanová Litvínov   2009
  Česká republika  Eva Pourová Vyškov   2009
  Česká republika  Kamila Weintragerová Trutnov GK 2009
  Česká republika  Karolína Sofie Daňková Břeclav   2009
  Česká republika  Kristýna Smíšková Zbraslav GK 2009
  Česká republika  Lucie Pokorová   2009
  Česká republika  Natálie Veselá Valašské Meziříčí   2009
  Slovensko  Roxy Čviriková Nové Zámky   2009
  Česká republika  Emma Hilburgerová Letňany F/D 18.12.2008
72 Česká republika  Melissa Mikulecká Choceň F 7.12.2008
  Česká republika  Denisa Prokopová Milevsko   12.11.2008
  Česká republika  Tarja Brigita Procházková Letňany   11.11.2008
  Česká republika  Eliška Rychtrmocova Neratovice F/D 18.10.2008
  Česká republika  Mariana Weissová Olomouc GK 18.10.2008
  Česká republika  Adéla Krásová Strakonice   6.10.2008
  Česká republika  Kateřina Čížková Neratovice F/D 21.9.2008
  Česká republika  Rozálie Bártů Střelci J. Hradec D/F 18.9.2008
  Česká republika  Nikola Adamová Valašské Meziříčí   21.8.2008
21 Česká republika  Sandra Hlízová Kladno   21.8.2008
  Česká republika  Michaela Schmiederová Bílina   18.8.2008
  Česká republika  Hana Panešová Roudnice n. L.   17.7.2008
  Česká republika  Monika Mirilovičová Slavia Praha   9.7.2008
  Slovensko  Zuzana Tomečková Martin   19.6.2008
  Česká republika  Klára Mědílková Trutnov F/D 18.6.2008
  Česká republika  Anna Tschöplová Kometa Brno   7.6.2008
  Česká republika  Magdaléna Vašíčková Chrudim   7.6.2008
  Slovensko  Lívia Nogová Martin   29.5.2008
  Česká republika  Natálie Kušinová Roudnice n. L. GK 5.5.2008
  Česká republika  Nikol Stejskalová Česká Lípa   5.5.2008
7 Česká republika  Veronika Urbánková Kroměříž F 1.5.2008
  Česká republika  Anna Vaňková Litoměřice F 6.4.2008
  Česká republika  Lucie Plášilová České Budějovice   5.4.2008
22 Česká republika  Šarlota Stýblová Polička D 22.3.2008
  Česká republika  Barbora Kotrbová Strakonice GK 11.3.2008
  Česká republika  Amálie Prunnerova Český Těšín F 7.3.2008
  Česká republika  Adéla Zembolová Olomouc F 3.3.2008
  Česká republika  Kristýna Höklová Warrior Brno   3.3.2008
  Česká republika  Nikola Bergerová Roudnice n. L. GK 28.2.2008
  Česká republika  Jana Chromková Žamberk GK 16.2.2008
2 Česká republika  Nella Šmerdová Choceň   15.2.2008
  Česká republika  Viktorie Urbanová Střelci J. Hradec F 11.2.2008
  Česká republika  Tereza Gildainová Lanškroun F 31.1.2008
  Česká republika  Vanessa Prymusová Frýdek-Místek   15.1.2008
  Česká republika  Ema Sadílková Valašské Meziříčí   2008
  Česká republika  Gabriela Sýkorová   2008
  Česká republika  Jiří Kratochvíl F 2008
  Česká republika  Johanna Tischler Brno   2008
  Slovensko  Karina Hrnčiarová Martin   2008
  Česká republika  Kateřina Velínská Karlovy Vary   2008
  Česká republika  Linda Barochová Valašské Meziříčí   2008
  Česká republika  Veronika Ulbrichtová Česká Lípa D/F 2008
  Česká republika  Klaudie Pietraszová Orlová D/F 18.12.2007
  Česká republika  Veronika Pundová Střelci J. Hradec F/D 17.12.2007
  Česká republika  Kristýna Neumanová Třebíč F 7.12.2007
  Česká republika  Anna Ticháčková Sokolov F/D 3.12.2007
  Česká republika  Irena Svobodová Zbraslav   2.12.2007
  Česká republika  Alice Trnková Sedlčany   22.11.2007
  Česká republika  Nikola Vallová Cherokees F 21.9.2007
  Česká republika  Kateřina Nogová Bohumín F 31.8.2007
  Česká republika  Ellen Crhová Valašské Meziříčí   29.8.2007
  Česká republika  Michaela Šimikova Chomutov   9.8.2007
  Slovensko  Ema Tóthová Nové Zámky   6.8.2007
  Česká republika  Kateřina Fialová Karlovy Vary GK 1.8.2007
  Česká republika  Adéla Vávrová Třebíč F/D 26.7.2007
  Česká republika  Veronika Hujová Ústí n. L. F 10.7.2007
  Česká republika  Simona Izáková Šternberk D 10.6.2007
  Česká republika  Adéla Kubišová Valašské Meziříčí   10.5.2007
  Česká republika  Eliška Stráská Prostějov F/D 8.5.2007
  Česká republika  Barbora Prošková Černošice   7.5.2007
  Česká republika  Katřina Kočí Vsetín   30.4.2007
  Česká republika  Anna Pupavová Lvi České Budějovice GK 28.4.2007
11 Česká republika  Natálie Musilová České Budějovice D 27.4.2007
  Česká republika  Martina Konášová Kobra Praha   13.4.2007
  Česká republika  Eva Aufrichtig Sokolov   11.4.2007
  Slovensko  Emma Obická Nitra   10.4.2007
  Česká republika  Jitka Černá Velká Bíteš   3.4.2007
17 Česká republika  Adéla Fromová Kolín D 30.3.2007
  Česká republika  Šárka Paulusová Poděbrady D 25.3.2007
  Česká republika  Daniela Nováková Sparta Praha GK 18.3.2007
  Česká republika  Emili Regecová Blansko D 18.3.2007
  Česká republika  Tereza Štemberová Žebrák D 2.3.2007
  Česká republika  Sára Doskočilová Domažlice   25.2.2007
  Česká republika  Markéta Žampachová Vimperk F 14.2.2007
  Česká republika  Vendula Kopřivová Orlová D 13.2.2007
  Česká republika  Veronika Palíšková České Budějovice F 1.2.2007
12 Česká republika  Daniela Hezinová Louny F 30.1.2007
  Česká republika  Barbora Bělová Vimperk D 27.1.2007
  Česká republika  Eliška Trněná Klášterec n. O.   2007
  Česká republika  Emílie Sadílková Valašské Meziříčí   2007
  Česká republika  Gabriela Tykalová Sušice   2007
  Česká republika  Karolína Kolafová Vimperk   2007
  Česká republika  Kateřina Kozáková Hradec Králové   2007
  Česká republika  Magdalena Felcmanová Třebechovice p. O. F 2007
1 Česká republika  Marie Kovaříková Jičín GK 2007
  Česká republika  Natálie Jirková   2007
3 Česká republika  Nela Bláhová Třebíč GK 2007
  Česká republika  Tereza Hrstková Valašské Meziříčí   2007
  Česká republika  Viktorie Hořínková Vimperk GK 2007
  Česká republika  Viktorie Jílková Třemošná   2007
  Slovensko  Hana Krákorová Trnava D 21.12.2006
8 Česká republika  Klaudie Slavíčková Louny   15.12.2006
  Česká republika  Jana Krůzová Hodonín   23.11.2006
  Česká republika  Kateřina Solovská Uničov F 1.11.2006
  Česká republika  Karolína Šimíková Klatovy F 24.10.2006
  Česká republika  Barbora Juříčková Vítkovice F 21.10.2006
  Slovensko  Sandra Halušková Půchov   10.10.2006
  Slovensko  Alexandra Mateičková Bratislava   5.10.2006
  Slovensko  Klára Macková Humenné D 21.9.2006
  Česká republika  Michaela Nguyenová Pelhřimov   25.8.2006
  Česká republika  Nela Sáblíková Žďár n. S. F 22.8.2006
15 Česká republika  Anežka Čabelová Český Krumlov F 21.8.2006
  Česká republika  Jana Grodlová Žďár n. S.   16.8.2006
  Slovensko  Kristína Taricsová Nové Zámky D 9.8.2006
  Česká republika  Alice Mokrá Humpolec   8.8.2006
58 Česká republika  Karolína Skořepová Hvězda Praha   5.8.2006
  Česká republika  Sára Vjazanko Hodonín   4.8.2006
  Česká republika  Tereza Vališová Břeclav F/D 25.7.2006
21 Česká republika  Lucie Pokorná Jičín F/D 21.7.2006
  Česká republika  Michaela Pavelková Valašské Meziříčí   12.7.2006
  Česká republika  Kateřina Vernerová Jičín D 5.7.2006
18 Česká republika  Tereza Plosová Liberec F 5.7.2006
  Česká republika  Bára Hračová Uničov   27.6.2006
30 Česká republika  Veronika Černá Ledeč n. S. D 27.6.2006
  Česká republika  Aneta Šenková Litoměřice GK 24.6.2006
  Česká republika  Nikola Špačková Frýdek-Místek   5.6.2006
  Česká republika  Adéla Šapovalivová Beroun   17.5.2006
  Česká republika  Markéta Fajfrová Jaroměř GK 17.5.2006
  Česká republika  Karolína Štěpánová Vrchlabí F 15.5.2006
37 Česká republika  Petra Albrechtová Děčín   5.4.2006
  Česká republika  Jiřina Kotnerová Kadaň   1.4.2006
  Česká republika  Julie Talašová Valašské Meziříčí   19.3.2006
19 Česká republika  Tereza Pavelková Cheb   19.3.2006
  Česká republika  Barbora Březovjáková Valašské Meziříčí   17.3.2006
  Česká republika  Sára Valérie Ševčíková Český Krumlov GK 14.3.2006
  Slovensko  Simona Hupková Ružinov 99 GK 15.2.2006
  Česká republika  Sabina Lyčková Kopřivnice F 9.2.2006
10 Česká republika  Tereza Hadáčková Sokolov   26.1.2006
  Česká republika  Nikol Příhodová Sparta Praha F 24.1.2006
91 Česká republika  Petra Mrhalová Český Krumlov F 9.1.2006
  Česká republika  Aneta Heřmánková Bílina   2006
  Česká republika  Anita Křivancová České Budějovice   2006
  Česká republika  Julie Kohoutová   2006
  Česká republika  Karolína Maliňáková Valašské Meziříčí   2006
  Česká republika  Lucie Velínská Karlovy Vary D 2006
  Česká republika  Stela Barochová Valašské Meziříčí GK 2006
  Česká republika  Markéta Šnicerová Sokolov   24.12.2005
  Česká republika  Anna Vaníčková Beroun   23.12.2005
  Česká republika  Natálie Chytková Cherokees F/D 20.12.2005
  Česká republika  Petra Matějová Vsetín D/F 4.12.2005
  Česká republika  Barbora Nezpěváková Vyškov F/D 8.11.2005
12 Česká republika  Zuzana Trnková Třebíč   28.10.2005
  Česká republika  Emma Mathauserová Jaroměř D 6.10.2005
  Česká republika  Veronika Zárubová Žebrák F 8.9.2005
  Česká republika  Nikola Rožnovjáková Kroměříž D 5.9.2005
  Česká republika  Tereza Kopecká Děčín D 10.8.2005
71 Slovensko  Lea Glosíková HOBA Bratislava F 25.7.2005
  Česká republika  Sabrina Hudcová Blansko F 28.6.2005
  Česká republika  Adéla Wojnarová Bohumín   27.6.2005
  Česká republika  Barbora Dalecká Skuteč GK 14.6.2005
  Česká republika  Ivana Šimíková Strakonice F 17.5.2005
  Česká republika  Kristýna Tykalová Sušice F 23.4.2005
  Česká republika  Adéla Čekalová Jindřichův Hradec   14.4.2005
  Slovensko  Charlotte Vangoríková Martin   6.4.2005
  Slovensko  Lily Stern Nové Zámky   22.3.2005
  Česká republika  Barbora Simonová Milevsko   20.3.2005
  Česká republika  Andrea Ledvinková Chomutov   12.3.2005
  Česká republika  Eliška Josefíková Klášterec n. O.   1.3.2005
  Česká republika  Aneta Málková Kroměříž   21.2.2005
  Slovensko  Zuzana Gálisová Bánská Bystrica   13.2.2005
  Česká republika  Lucie Lišková Frýdek-Místek   7.2.2005
  Česká republika  Natálie Brichová Kutná Hora F 1.2.2005
  Česká republika  Eliška Hotová Příbram D/F 31.1.2005
  Slovensko  Mária Nemčeková Trnava D 30.1.2005
  Česká republika  Šárka Filipová Vsetín D 30.1.2005
  Česká republika  Zuzana Petržílková Domažlice   24.1.2005
  Česká republika  Michaela Solařová Strakonice F 19.1.2005
92 Česká republika  Sára Mádlová Cheb GK 13.1.2005
9 Česká republika  Beáta Narovcová Vimperk D 5.1.2005
  Česká republika  Adéla Vrhelová Chomutov F/D 2005
  Česká republika  Eliška Petřeková Olomouc F 2005
  Česká republika  Emma Podušková Příbram GK 2005
        Johana Frings   2005
  Rakousko  Lena Artner WEV Wien   2005
  Česká republika  Martina Krňová Valašské Meziříčí   2005
  Česká republika  Michala Riedlová Karlovy Vary GK 2005
  Česká republika  Monika Němcová   2005
  Slovensko  Paula Mandelíkova Ružinov 99   2005
  Česká republika  Pavlína Horvátová Sokolov   2005
25 Česká republika  Simona Eisenreichová Slavia Praha F 2005
19 Česká republika  Karolína Mezerová Benešov   19.12.2004
  Česká republika  Tereza Mašková Cheb D/F 18.12.2004
  Slovensko  Sarah Nilabovičová Poprad D 14.12.2004
  Česká republika  Tereza Korčáková Pilsen Wolves   13.12.2004
  Česká republika  Dominika Pospíšilová Prostějov   15.11.2004
  Česká republika  Sarah Cejlavová Domažlice   11.11.2004
  Česká republika  Pavlína Klimešová Plzeň   7.11.2004
  Česká republika  Sandra Tůmová Jablonec n. N.   5.11.2004
  Slovensko  Júlia Čilíková HOBA Bratislava   26.10.2004
13 Česká republika  Karolína Prokopová Kadaň   22.9.2004
1 Česká republika  Barbora Hromádková Slaný GK 14.9.2004
  Rakousko  Emma Pfeffer Junior Capitals Wien   11.9.2004
  Česká republika  Markéta Mazancová Klatovy F 11.8.2004
10 Česká republika  Jana Bláhová Litomyšl D, L 12.7.2004
2 Česká republika  Veronika Kolářová Karlovy Vary   0.7.2004
  Slovensko  Hanka Fančovičová Petržalka F 2.5.2004
  Česká republika  Jiřina Bergrová   2.5.2004
  Česká republika  Zuzana Simandlová Pelhřimov   24.4.2004
  Česká republika  Klára Hejzáková Děčín GK 16.4.2004
  Česká republika  Tereza Mulačová Cheb D 14.4.2004
  Česká republika  Barbora Kučerová Liberec   13.4.2004
  Česká republika  Viola Rulfová Chotěboř   12.4.2004
  Česká republika  Adéla Vincencová Choceň   25.3.2004
  Česká republika  Bára Bašová Opočno   25.3.2004
  Slovensko  Nina Štrbáková Martin   25.3.2004
  Slovensko  Lea Micháliková Skalica GK 16.3.2004
22 Česká republika  Adriana Dubová Ledeč n. S. F/D 8.2.2004
14 Česká republika  Barbora Bartáková Sedlčany   24.1.2004
  Česká republika  Anežka Hračová Uničov D/F 16.1.2004
  Česká republika  Denisa Peroutková Choceň   16.1.2004
  Česká republika  Andrea Trnková Česká Třebová   2004
  Rakousko  Kathrin Damaskovic KIC Wien   2004
  Česká republika  Natálie Lachowiczová Brno   2004
  Česká republika  Sandra Samková Rychnov nad Kněžnou GK 2004
  Česká republika  Tereza Jarombeková Poruba   2004
  Česká republika  Tereza Kiszová Havířov   2004
  Česká republika  Tereza Czerweková Sušice D 19.12.2003
  Česká republika  Valerie Pokorná Skuteč   16.12.2003
  Česká republika  Beáta Svatošová Choceň   9.12.2003
  Česká republika  Anna Václavková Černošice   1.12.2003
  Česká republika  Adéla Mičulková Frýdek-Místek F 25.11.2003
  Česká republika  Alexandra Hřívová Nový Jičín GK 25.10.2003
  Česká republika  Karolína Fretingerová Ostrov n. Ohří   3.10.2003
  Česká republika  Eliška Puzoňová Frýdek-Místek GK 25.9.2003
  Česká republika  Adéla Krajníková Roudnice n. L.   16.9.2003
  Slovensko  Alice Lukšová Brumov-Bylnice F 7.9.2003
  Slovensko  Emília Leskovjanská Poprad D 7.9.2003
11 Česká republika  Kateřina Dvořáková Benešov GK 18.8.2003
  Česká republika  Lucie Vávrová Vsetín D 16.8.2003
  Rakousko  Katharina Kilius Junior Capitals Wien   25.6.2003
36 Česká republika  Karolína Sýkorová Liberec F 18.6.2003
82 Slovensko  Tereza Lahová Nové Zámky   15.6.2003
  Slovensko  Ema Krákorová Trnava D 28.5.2003
  Česká republika  Simona Havierniková Prostějov F 13.5.2003
  Slovensko  Romana Halušková Půchov   12.5.2003
37 Česká republika  Kristýna Pessrová Vlašim   30.4.2003
  Česká republika  Adéla Drapáková Hlinsko   9.4.2003
  Česká republika  Wiktorie Sikorská Český Těšín   17.3.2003
  Česká republika  Anna Kalová Kadaň   16.3.2003
  Slovensko  Petra Blažeková Ružomberok GK 4.3.2003
  Česká republika  Lucie Jurčová Sokolov   27.2.2003
4 Česká republika  Denisa Habartová Sedlčany   23.2.2003
  Česká republika  Tereza Chwastková Sedlčany   23.2.2003
17 Německo  Franziska Hirschberger VER Selb D 17.2.2003
31 Česká republika  Julie Pejšová Milevsko GK 3.2.2003
  Slovensko  Lucia Durániková Trebišov   28.1.2003
8 Česká republika  Gabriela Hrubanová Prostějov F 20.1.2003
  Česká republika  Anna Dařílková Lanškroun   16.1.2003
90 Česká republika  Viktorie Chladová Ledeč n. S. D 7.1.2003
  Česká republika  Nikola Nepokojová Chotěboř   5.1.2003
  Česká republika  Anna Nováková Brno   2003
  Česká republika  Bára Mikuličová Břeclav   2003
  Rakousko  Camilla Duteil KIC Wien   2003
  Česká republika  Eliška Vaněčková Havířov   2003
  Česká republika  Lucie Eignerová Vimperk F 2003
  USA  Nina Christof   2003
  Slovensko  Vanessa Urminova Martin   2003
13 Česká republika  Sára Čajanová Zlín F 10.12.2002
9 Česká republika  Gabriela Horáková Roudnice n. L. F 22.11.2002
  Česká republika  Barbora Polášková Ostrov n. Ohří GK 20.11.2002
  Slovensko  Barbora Schredlová Topoľčany   18.11.2002
  Česká republika  Vanda Krsová Klatovy   18.11.2002
  Slovensko  Barbora Rosenbergová Martin   2.11.2002
  Česká republika  Julie Mathauserová Jaroměř GK 20.10.2002
  Slovensko  Laura Burgerová   17.10.2002
77 Česká republika  Jaroslava Krejčová Humpolec GK 12.10.2002
33 Česká republika  Tereza Mazancová Mladá Boleslav F 15.9.2002
  Česká republika  Kateřina Petřeková Olomouc F 14.8.2002
  Slovensko  Sofia Vysokajová Trebišov   5.8.2002
3 Česká republika  Alexandra Marinovová Benešov F 1.8.2002
  Německo  Nele Wich VER Selb D 1.8.2002
15 Česká republika  Eliška Stehlíková Mladá Boleslav   18.7.2002
24 Česká republika  Viktorie Švejdová Liberec GK 24.6.2002
  Slovensko  Dominika Klemabalová Rožňava   19.5.2002
  Slovensko  Adriána Uríčková Martin   18.5.2002
  Česká republika  Patricie Škorpíková Karviná   10.5.2002
  Česká republika  Zdeňka Suchánková Jaroměř   10.5.2002
  Česká republika  Lucia Hlavatá Jaroměř   9.5.2002
  Česká republika  Simona Kůrová Klatovy   30.4.2002
  Česká republika  Pavel Kubica Technika Brno D/F 16.4.2002
  Česká republika  Kristýna Kaltounková Vlašim   14.4.2002
  Česká republika  Nina Klempererová Černošice   6.4.2002
  Česká republika  Dominika Kocmanová Břeclav GK 29.3.2002
76 Česká republika  Štěpánka Jůdová Český Krumlov D 21.3.2002
88 Česká republika  Zuzana Černá Benešov F 21.3.2002
  Slovensko  Júlia Matejková Bánská Bystrica   17.3.2002
  Švédsko  Gabriella Johansonn Györ   14.3.2002
  Německo  Adelina Kaiser VER Selb GK 13.3.2002
  Slovensko  Michaela Šišmičová Topoľčany   12.3.2002
  Česká republika  Veronika Šinalová Poruba   12.3.2002
  Slovensko  Valerie Janušková Poprad   8.3.2002
25 Maďarsko  Lilla Faggyas Györ D 25.2.2002
  Německo  Joyce König   24.1.2002
7 Česká republika  Tereza Horáková Třebechovice p. O. F 24.1.2002
  Česká republika  Nela Punčochářová Kadaň GK 17.1.2002
  Německo  Lily Schrey   13.1.2002
  Česká republika  Tereza Nováková Moravská Třebová GK 2.1.2002
  Česká republika  Daniela Pejšová Most D 2002
  Česká republika  Denisa Vnoučková Lovosice   2002
  Maďarsko  Imola Horváth Székesfehérvár F 2002
  Německo  Ina Schönberger EV Weiden F 2002
        Lombard Elmise Dunkerque (FRA)   2002
  Česká republika  Nikol Bláhová Bulldogs Brno   2002
  Česká republika  Renáta Mudráková Brumov-Bylnice D 2002
  USA  Sofia Allain USA   2002
51 Česká republika  Klára Jandušíková Technika Brno D, L 29.12.2001
  Česká republika  Anna Stanková Černošice   28.12.2001
  Česká republika  Hana Svobodová Mariánské Lázně   26.12.2001
6 Česká republika  Anna Fabšicová Sušice F 18.12.2001
  Rakousko  Katharina Heuberger Junior Capitals Wien F 14.12.2001
80 Česká republika  Barbora Machalová Žďár n. S. F 6.12.2001
  Německo  Jule Miuguez   1.12.2001
16 Česká republika  Kamila Richtrová Roudnice n. L. F 28.11.2001
19 Česká republika  Kateřina Bergerová Roudnice n. L. D 27.11.2001
  Česká republika  Tereza Sovjáková Vsetín F 25.11.2001
66 Česká republika  Tereza Radová Moravská Třebová F 22.11.2001
  Česká republika  Alexandra Glasová Poruba   5.11.2001
50 Česká republika  Monika Krčková Technika Brno D, L 5.11.2001
  Slovensko  Ester Barteková Zlaté Moravce F 29.10.2001
  Česká republika  Petra Kubíčková Liberec   23.10.2001
  Česká republika  Agáta Sarnovská Litoměřice F 17.10.2001
  Česká republika  Anežka Maříková Hvězda Praha   6.10.2001
  Česká republika  Eliška Veselá Valašské Meziříčí D 4.10.2001
  Slovensko  Lucia Šurmanová Nitra D/F 26.9.2001
  Česká republika  Anna Fialová Frýdek-Místek   3.9.2001
52 Česká republika  Barbora Hrůšová Tachov D/F 23.8.2001
2 Česká republika  Kateřina Volhejnová Hronov GK 15.8.2001
14 Česká republika  Pavlína Vlková Třebechovice p. O. D 30.7.2001
42 Česká republika  Nikola Stříbrná Vrchlabí F 22.7.2001
  Německo  Chiara Leonhardt   15.7.2001
44 Česká republika  Anna Kotounová Milevsko D 28.6.2001
  Česká republika  Kristýna Mertová Mělník F 23.6.2001
  Česká republika  Lucie Kalašová Karlovy Vary   16.6.2001
61 Česká republika  Martina Exnerová Kladno F 16.6.2001
  Česká republika  Jana Bobrová Český Krumlov   13.6.2001
96 Česká republika  Natálie Mlýnková Zlín F 24.5.2001
  Slovensko  Katarína Matejková Bánská Bystrica   23.5.2001
  Slovensko  Kistína Šimnová Trenčín F 15.5.2001
  Česká republika  Aneta Holubovská Kladno   14.5.2001
  Německo  Nina Steffens EV Weiden GK 14.5.2001
  Slovensko  Romana Stupáková Martin   28.4.2001
  Slovensko  Nikola Bučičová HOBA Bratislava F 21.4.2001
  Slovensko  Klaudia Kleinová Piešťany F 12.4.2001
  Slovensko  Alžběta Šulíková Půchov   7.4.2001
  Česká republika  Tereza Lišková Kladno   3.3.2001
81 Česká republika  Kristýna Hájková Skuteč F 27.2.2001
72 Česká republika  Adéla Škrdlová Třebíč D 16.2.2001
  Česká republika  Nikola Dýcková Vlašim F 10.2.2001
10 Česká republika  Valentýna Černá Třebechovice p. O. F 10.2.2001
  Slovensko  Alexandra Lančaričová Nitra F 5.2.2001
  Česká republika  Klára Seroiszková Karviná D 25.1.2001
  Česká republika  Aneta Zachová Kladno D 13.1.2001
  Slovensko  Ema Pösingerova Trnava GK 2001
  Slovensko  Michaela Hajníková Michalovce   2001
  Slovensko  Nela Palová Michalovce   2001
  Slovensko  Lucia Halušková Půchov   18.12.2000
70 Česká republika  Jana Vránková Soběslav   28.11.2000
  Slovensko  Martina Fedorová Martin F 20.11.2000
  Slovensko  Dominika Sedláková Prešov F 1.11.2000
36 Česká republika  Marie Kopřivová Jindřichův Hradec D 25.10.2000
92 Česká republika  Lucie Samohýlová Přerov F 10.10.2000
11 Česká republika  Kristýna Bláhová Veselí n. L. GK 2.10.2000
  Slovensko  Nicol Polomová Nové Zámky   1.10.2000
  Česká republika  Natálie Hrdá Česká Lípa   23.9.2000
55 Slovensko  Kinga Horváthová Trnava D 20.9.2000
  Česká republika  Karolína Bílková Milevsko   19.9.2000
  Česká republika  Karolína Kučerová Liberec   18.9.2000
  Slovensko  Zuzana Majeríková Zvolen   14.9.2000
  Slovensko  Diana Fortunová Prešov D/F 5.9.2000
  Slovensko  Annamária Lodňanová Vsetín F 3.9.2000
5 Česká republika  Kateřina Pašková Benešov F 28.8.2000
  Česká republika  Simona Lejsková Klatovy   22.8.2000
97 Česká republika  Kateřina Veselá Litoměřice D 20.8.2000
  Česká republika  Eva Horejšová Domažlice D 30.7.2000
85 Česká republika  Sabina Matoušková Karlovy Vary F 25.7.2000
  Slovensko  Sylvia Maťašová Michalovce F 20.7.2000
  Slovensko  Soňa Štofanková Prešov D/F 18.7.2000
  Česká republika  Hana Selicharová Kladno F 3.7.2000
64 Česká republika  Lucie Döringová Klášterec n. O. D 20.6.2000
  Maďarsko  Kyra Kiss Zalaegerszeg   5.6.2000
12 Slovensko  Patrícia Ágoštonová Levice F 14.5.2000
85 Česká republika  Hana Zoubková Břeclav F 8.5.2000
68 Česká republika  Zita Peroutková Veselí n. L.   3.5.2000
2 Česká republika  Kateřina Teplá Nový Bydžov GK 2.5.2000
  Itálie  Nadia Mattivi HC Pine   2.5.2000
  Česká republika  Alexandra Halounová Plzeň F 26.4.2000
  Česká republika  Sandra Halounová Plzeň F 26.4.2000
  Česká republika  Tereza Brejchová Rokycany D/F 25.4.2000
  Slovensko  Monika Fabiánová Martin   4.4.2000
  Česká republika  Karolína Hornická Liberec F 1.4.2000
  Slovensko  Alexandra Čorňáková Prešov D 15.3.2000
  Česká republika  Tereza Kubíčková Lanškroun F 14.3.2000
18 Slovensko  Barbora Koyšová Břeclav F 6.3.2000
  Slovensko  Petronela Kubaláková Martin   3.3.2000
87 Česká republika  Šárka Krejníková Jindřichův Hradec F 2.3.2000
  Česká republika  Aneta Svatošová Hodonín útočník 24.2.2000
13 Česká republika  Kateřina Držmíšková Choceň D 24.2.2000
  Slovensko  Miroslava Morongová Michalovce   16.2.2000
  Česká republika  Veronika Lorencová Klatovy F 1.2.2000
  Slovensko  Zuzana Gauríková Martin   31.1.2000
  Slovensko  Paula Cagáňová Partizánské D 27.1.2000
91 Česká republika  Ladislava Pokorná Orlová   21.1.2000
  Slovensko  Andrea Rišianová Slovan Bratislava GK 20.1.2000
  Česká republika  Adéla Hlušičková Bílina   2000
20 Česká republika  Eliška Stupková Vsetín F 2000
  Česká republika  Karolína Juřicová Havlíčkův Brod GK 2000
  Slovensko  Kristína Kotrusová Levice   2000
  Rakousko  Lisa Marie Lausenecker KIC Wien   2000
  Rakousko  Vivien Sänger-Weiss  KIC Wien   2000
  Rakousko  Zoe Killis von Horn KIC Wien   2000
  Slovensko  Viktoria Maskalová Spišská n. Ves D/F 23.12.1999
21 Česká republika  Noemi Neubauerová Hvězda Praha F 15.12.1999
  Slovensko  Kamila Dulovičová Poprad   14.12.1999
  Slovensko  Kristína Fáberová Nitra F 14.12.1999
25 Česká republika  Šarlota Tomasco Černošice F 7.12.1999
71 Česká republika  Natálie Bublová Teplice   20.11.1999
  Slovensko  Lucia Gavalierová Spišská n. Ves   17.11.1999
  Česká republika  Lenka Macháčková Kutná Hora D 9.11.1999
8 Česká republika  Karolína Junová Kladno   26.10.1999
82 Česká republika  Denisa Pytlíková Jindřichův Hradec F 18.10.1999
44 Slovensko  Barbora Králiková Prievidza F 5.10.1999
  Česká republika  Zuzana Martinů Dukla Jihlava D 23.9.1999
8 Česká republika  Tereza Macounová Břeclav   21.9.1999
99 Česká republika  Tereza Karlecová Trutnov D 10.9.1999
69 Česká republika  Josefína Mannová Lanškroun F 6.9.1999
27 Česká republika  Šárka Zemanová Kroměříž D 27.8.1999
  Česká republika  Tereza Vacková Čestice D 16.8.1999
  Česká republika  Natálie Střelková Nové Město n. Metují   13.8.1999
  Česká republika  Zuzana Toufarová Chrudim   30.7.1999
  Česká republika  Tereza Novotná Uničov   11.7.1999
  Česká republika  Kristýna Koníčková Cherokees F 7.7.1999
  Slovensko  Lucia Ištocyová Poprad F 2.7.1999
  Slovensko  Tatiana Ištocyová Poprad F 2.7.1999
73 Česká republika  Aneta Cornová Mělník D 21.6.1999
        Sarah Legrand Châlons en Champagne (FRA) GK 15.6.1999
  Slovensko  Rebeka Honečková Trenčín D 29.5.1999
  Slovensko  Romana Košecká Topoľčany   24.5.1999
19 Česká republika  Veronika Bucifalová Strakonice F 12.5.1999
28 Česká republika  Eliška Vozdecká Kroměříž D/F 19.4.1999
  Česká republika  Pavla Urbánková Karlovy Vary   21.3.1999
7 Česká republika  Monika Kohoutková Rýmařov GK 2.3.1999
48 Česká republika  Klára Hymlarová Opava F 27.2.1999
12 Česká republika  Monika Sobotková Světlá n. S. GK 26.2.1999
20 Česká republika  Kristýna Wolfová Nová Paka GK 20.2.1999
74 Česká republika  Denisa Jandová Třemošná GK 19.2.1999
45 Česká republika  Michaela Moravcová Velké Popovice   18.2.1999
  Česká republika  Eva Adamová Dukla Jihlava F 16.2.1999
  Slovensko  Katarína Horáková Martin   1.2.1999
  Slovensko  Ivana Petrášová Spišská n. Ves   28.1.1999
  Itálie  Sofia Frometa HC Bolozano D 28.1.1999
  Maďarsko  Lotti Odnoga Györ D 19.1.1999
77 Česká republika  Markéta Zárybnická Lomnice n. P. D 10.1.1999
  Slovensko  Karolína Ondášová Košice   3.1.1999
  Slovensko  Adriana Štofanková Prešov GK 1.1.1999
  Rakousko  Antonia Matzka Junior Capitals Wien   1999
  Slovensko  Bianka Šuliková   1999
  Česká republika  Kateřina Zrnová Karlovy Vary F 1999
  Slovensko  Laura Šandorová Michalovce   1999
  Česká republika  Lenka Potůčková Brno   1999
  Česká republika  Michaela Bučková Cherokees GK 1999
  Česká republika  Michaela Vytlačilová Pardubice   1999
  Česká republika  Natálie Vrbovcová Brno   1999
  Slovensko  Tatiana Korenková Poprad   1999
35 Česká republika  Johana Jelínková Kutná Hora D 28.12.1998
  Česká republika  Tereza Kašparová Opočno   23.12.1998
  Maďarsko  Zora Gottlibet Budapest   18.12.1998
  Česká republika  Lucie Wainerová Teplice GK 5.12.1998
  Česká republika  Adéla Jůzková Černošice D 8.11.1998
  Česká republika  Kateřina Zechovská Most GK 4.11.1998
23 Česká republika  Kamila Smetková Hodonín F 3.11.1998
  Slovensko  Zuzana Maršalová Prešov   24.10.1998
  Česká republika  Sabina Calabová Vsetín GK 23.10.1998
  Slovensko  Lenka Durániková Michalovce   17.10.1998
74 Česká republika  Denisa Macková Nové Město n. Metují D/F 30.9.1998
  Česká republika  Tereza Neissová Roudnice n. L. D 25.9.1998
14 Česká republika  Barbora Patočková Velké Popovice F 23.9.1998
  Slovensko  Angelika Zálešáková Senica D 20.9.1998
  Slovensko  Miloslava Anna Pállová Prešov   18.9.1998
  Slovensko  Lucia Záborská Martin F 17.9.1998
98 Slovensko  Laura Lukoviny Košice D 1.9.1998
30 Česká republika  Tereza Kučerová Kobra Praha F 20.8.1998
  Česká republika  Barbora Šebíková Benátky n. J.   19.8.1998
  Česká republika  Kristýna Pacalová Velké Meziříčí F 8.8.1998
  Slovensko  Patricie Dzurinová Michalovce   6.8.1998
89 Česká republika  Karolína Procházková Kralupy n. V. F 23.7.1998
  Maďarsko  Roberta Wende Budapest   21.7.1998
  Slovensko  Patricia Vlková Partizánské   20.7.1998
  Česká republika  Jessica Ekrt WEV Wien GK 15.7.1998
  Slovensko  Magda Oravkinová Trebišov   4.7.1998
68 Česká republika  Kristýna Pátková Litvínov F 17.6.1998
  Česká republika  Nela Jindrová Žďár n. S.   23.5.1998
33 Česká republika  Karolína Kosinová Beroun D/F 21.5.1998
  Česká republika  Anna Zíková Český Těšín D 13.5.1998
  Česká republika  Viktorie Bulinová Znojmo   21.4.1998
  Česká republika  Nela Bartalová Benešov   1.4.1998
  Česká republika  Karolína Růžičková Benátky n. J.   30.3.1998
81 Česká republika  Martina Zedníková Jindřichův Hradec D/F 28.3.1998
  Česká republika  Libuše Holá Ústí n. L. D 26.3.1998
  Slovensko  Lenka Hajduchová Nové Zámky   12.3.1998
17 Česká republika  Debora Bartošová Most D 28.2.1998
  Česká republika  Anežka Kolářová Teplice D 23.2.1998
  Maďarsko  Maja Gálantai Budapest   17.2.1998
  Česká republika  Martina Mašková Ústí n. L. F 15.2.1998
26 Česká republika  Tereza Topolská Pardubice D/F 26.1.1998
  Slovensko  Iveta Klimašová Spišská n. Ves   14.1.1998
  Slovensko  Andrea Kollová Košice F 1.1.1998
  Rakousko  Christine Eschelműller WEV Wien F 1998
  Česká republika  Klára Štěpánková Teplice   1998
  Slovensko  Martina Maskaľová Michalovce   1998
  Česká republika  Michaela Spilková Sedlčany   1998
  Česká republika  Michaela Šustrová Liberec D 1998
  Slovensko  Petronela Sušienková Martin D 1998
  Česká republika  Soňa Doležalová Cherokees   1998
  Česká republika  Terezie Fjodorová Karviná   1998
  Česká republika  Karolína Zemánková Bulldogs Brno GK 17.12.1997
9 Česká republika  Dominika Dobrovolná Třebíč D 9.12.1997
8 Slovensko  Anna Voroňáková Prešov F 3.12.1997
  Česká republika  Michaela Zavřelová Mariánské Lázně   19.11.1997
  Česká republika  Dominika Mokrošová Klášterec n. O. D 14.11.1997
22 Česká republika  Alice Chadimová Bílina F 10.11.1997
  Slovensko  Soňa Fedoročková Bardějov   5.11.1997
  Česká republika  Kateřina Vacková Kralupy n. V.   2.11.1997
  Itálie  Alessia Oliva SSV Leives F 20.10.1997
  Itálie  Giorgia Battisti HC Bolozano F 13.10.1997
  Česká republika  Andrea Synková Vsetín   2.10.1997
  Česká republika  Blanka Škodová Uničov GK 1.10.1997
13 Česká republika  Veronika Bezoldová Bílina D 25.9.1997
  Itálie  Lena Covi SSV Leives F 31.8.1997
  Česká republika  Michaela Jančová Kralupy n. V. F 22.8.1997
12 Česká republika  Sára Pavlíčková Technika Brno F 12.8.1997
  Česká republika  Vladimíra Brabcová Plzeň   12.8.1997
  Slovensko  Petra Vašková Michalovce D/F 11.8.1997
  Česká republika  Dominika Forejtová Děčín F 18.7.1997
  Česká republika  Marie Jůzková Černošice D 15.7.1997
57 Slovensko  Viktorie Vanerková Slovan Bratislava D 14.7.1997
  Slovensko  Alexandra Gaborčíková Poprad   12.7.1997
  Česká republika  Daniela Němcová Karviná   29.6.1997
  Německo  Maria Golbs VER Selb F 12.6.1997
  Slovensko  Lenka Gregorová Martin GK 10.6.1997
  Česká republika  Michaela Pejzlová Pardubice F 4.6.1997
  Maďarsko  Vanda Pál Györ D 18.5.1997
  Slovensko  Oľga Jablonovská Spišská n. Ves GK 14.5.1997
  Slovensko  Lenka Čurmová Michalovce D 8.4.1997
  Česká republika  Andrea Nováková Uničov F 2.4.1997
  Slovensko  Nora Chromcová Turčianské Teplice   7.3.1997
  Česká republika  Kateřina Bukolská Benátky n. J. F 6.3.1997
  Česká republika  Adriana Herzová Cheb   1997
  Rakousko  Anna Hanser WEV Wien F 1997
  Česká republika  Denisa Kocourková ESA Praha   1997
  Česká republika  Denisa Supperová Brno   1997
  Srbsko  Jelena Grkovič Novi Sad (SRB)   1997
  Slovensko  Katarína Brosková Trenčín   1997
  Rakousko  Lisa Haas WEV Wien F 1997
  Česká republika  Aneta Lédlová Kadaň F 31.12.1996
  Česká republika  Dominika Lásková Hvězda Praha F 20.12.1996
  Maďarsko  Andrea Kiss Budapest   4.12.1996
  Maďarsko  Timea Kovácz Budapest   0.12.1996
  Česká republika  Klára Peslarová Poruba GK 23.11.1996
  Česká republika  Denisa Nešutová Kadaň F 18.10.1996
  Česká republika  Michaela Frýbová Hronov GK 2.10.1996
  Česká republika  Veronika Potůčková Plzeň   2.10.1996
  Česká republika  Kristýna Kuzníková Opava   22.9.1996
  Česká republika  Dana Pelikánová Litvínov D 14.9.1996
  Slovensko  Soňa Hullová Nitra GK 12.9.1996
  Česká republika  Tereza Brotánková Kadaň D 12.9.1996
  Slovensko  Gabriela Žitňanská Piešťany D 7.9.1996
  Slovensko  Kristýna Oberciánová Kežmarok F 6.9.1996
  Slovensko  Monika Marenčáková Bánská Bystrica   17.8.1996
  Česká republika  Eliška Soukupová Hluboká n. V.   7.8.1996
  Česká republika  Eliška Kosellková Karviná   19.7.1996
  Česká republika  Samantha Kolowrat Zbraslav D 12.7.1996
  Česká republika  Dominika Vopravilová Rakovník F 7.7.1996
  Slovensko  Natálie Paľová Prešov F 7.6.1996
  Česká republika  Ludmila Jeřábková Nový Jičín GK 2.6.1996
  Česká republika  Sabina Duroňová Břeclav D 31.5.1996
  Česká republika  Nikol Brabcová   19.4.1996
  Česká republika  Iveta Fáberová   28.3.1996
  Česká republika  Vendula Přibylová Uničov F 23.3.1996
  Slovensko  Kristýna Tarabíková Turčianské Teplice   6.3.1996
  Česká republika  Magda Walicová Karviná   13.2.1996
  Česká republika  Aneta Čejdová   7.2.1996
  Česká republika  Tereza Vanišová Plzeň F 30.1.1996
  Česká republika  Šarlota Kubánková Opava   26.1.1996
  Slovensko  Barbora Látečková Nitra   14.1.1996
  Slovensko  Natália Boháčiková Martin   6.1.1996
  Česká republika  Aneta Tejralová Slavia Praha D 4.1.1996
  Česká republika  Kateřina Světinská Kroměříž D 2.1.1996
  Česká republika  Michaela Jurčová Bílina D 1.1.1996
  Česká republika  Anna Zavadilová Kroměříž   1996
  Finsko  Heidi Bruce ECC Preussen F 1996
  Česká republika  Irena Nováková Brno F 1996
  Česká republika  Karolína Vlasjuková Rakovník   1996
  Slovensko  Martina Durďáková Slovan Bratislava   1996
  Česká republika  Dominika Šoltýsová Opava   22.11.1995
  Česká republika  Zdeňka Poláchová Uničov F 18.11.1995
  Česká republika  Barbora Dvořáková Karviná GK 15.11.1995
  Česká republika  Milena Ciňková Klatovy obránce 4.11.1995
  Česká republika  Tereza Madejová Opava   1.11.1995
  Česká republika  Denisa Nováková Kladno   6.10.1995
  Česká republika  Hana Nenadálová Kladno   6.10.1995
  Česká republika  Iveta Spurná Žďár n. S. GK 4.10.1995
  Česká republika  Michaela Mentlíková Hvězda Praha   4.10.1995
  Česká republika  Kateřina Mólerová Uničov   22.9.1995
  Česká republika  Lenka Mólerová Uničov   22.9.1995
  Česká republika  Klára Mazánková Cherokees F 10.9.1995
  Česká republika  Adéla Václavová Cherokees GK 30.8.1995
  Slovensko  Denisa Láliková Půchov D 28.8.1995
  Česká republika  Klára Chmelová Kadaň F 15.8.1995
  Slovensko  Lívia Mišková Prešov F 28.7.1995
  Česká republika  Andrea Rozhoňová Plzeň   27.7.1995
  Česká republika  Karolína Prokopová Bulldogs Brno F 18.7.1995
  Česká republika  Kateřina Kunstová Třemošná D 14.7.1995
  Česká republika  Jana Kantorová Havířov D 5.7.1995
  Česká republika  Eva Schildhabelová Sokolov   18.6.1995
  Česká republika  Kateřina Vaňoučková Lomnice n. P.   27.5.1995
  Slovensko  Miriam Mikesková Topoľčany F 19.5.1995
  Slovensko  Andrea Fortunová Prešov F 1.5.1995
  Česká republika  Kateřina Zikmundová   24.4.1995
  Česká republika  Markéta Zvěřinová Kobra Praha   12.3.1995
  Česká republika  Sára Sadílková Břeclav D 16.1.1995
  Česká republika  Aneta Kadeřábková Beroun   1995
  Česká republika  Aneta Spurná Žďár n. S. GK 1995
  Česká republika  Magdaléna Charvátová Kralupy n. V.   1995
  Česká republika  Martina Kaššová   1995
  Česká republika  Veronika Glosová Cherokees   1995
  Česká republika  Štěpánka Eibinová Kadaň   26.7.1994
  Slovensko  Diana Pápešová Martin D 22.7.1994
  Slovensko  Ľubica Štofanková Prešov F 18.4.1994
  Česká republika  Soňa Prokešová Cherokees F 13.4.1994
  Česká republika  Tereza Bláhová Roudnice n. L. F 2.3.1994
  Česká republika  Ivana Černá Roudnice n. L. F 13.2.1994
  Česká republika  Barbora Janoušková Skuteč F 1994
  Česká republika  Zuzana Bubíková Cherokees D 8.12.1993
  Slovensko  Lucia Čarnoká Prešov F 26.8.1993
  Česká republika  Eva Seidová Beroun GK 27.7.1993
  Česká republika  Fabiána Tetamenti   13.7.1993
  Česká republika  Veronika Dopitová Uničov F 13.7.1993
  Slovensko  Alica Miháliková Topoľčany   27.5.1993
  Slovensko  Barbora Fedorková Humenné F 24.3.1993
  Česká republika  Jana Vylíčilová Plzeň F 17.2.1993
  Česká republika  Nozomi Kiribuchi Kladno F 9.12.1992
  Česká republika  Michaela Hrušková Cherokees F 3.7.1992
  Česká republika  Hana Nesvadbová Uničov F 20.6.1992
  Česká republika  Anna Václavíková Kobra Praha F 14.5.1992
  Česká republika  Irena Janíčková Bulldogs Brno F 25.2.1992
  Slovensko  Barbora Búliková Topoľčany F 15.6.1990
  Česká republika  Monika Svobodová Vsetín F 28.4.1987
  Česká republika  Věra Pončíková Uničov D 30.9.1986
  Česká republika  Kateřina Flachsová Kladno F 29.9.1986
  Česká republika  Jana Prachařová Cherokees D 26.12.1984
  Česká republika  Štěpánka Kozlerová Kladno D 2.3.1984
  Slovensko  Ida Sprušanská Cherokees F 26.11.1983
  Česká republika  Jana Vallová Cherokees F 13.4.1982
  Česká republika  Marie Marková Kladno D 11.12.1981
  Slovensko  Jana Dudášová Bánská Bystrica F 3.9.1981
  Česká republika  Marcela Pavelcová Kladno F 17.10.1979
  Česká republika  Eva Baslová Vsetín F 22.7.1979
  Česká republika  Hana Vávrová Vsetín D 10.2.1979
  Česká republika  Kateřina Ivičičová D 3.7.1978
  Slovensko  Monika Veliká Vsetín F 10.5.1978
  Česká republika  Jana Špoková Vsetín D 29.11.1977
  Česká republika  Zuzana Pavlíčková Vsetín F 5.11.1977
  Česká republika  Věra Pančáková F 1977
  Česká republika  Erika Šmídová Uničov D 18.6.1976
  Česká republika  Zdeňka Kraftová Plzeň D 28.4.1976
  Česká republika  Kateřina Kučírková F 1976
  Česká republika  Beata Szelongová Plzeň F 29.12.1975
  Česká republika  Šárka Timofijová Plzeň D 21.8.1975
  Česká republika  Vladislava Švubová Uničov F 16.6.1974
  Česká republika  Petra Dočkalová Roudnice n. L. F 27.3.1974
  Česká republika  Michaela Tuháčková F 1974
  Česká republika  Jaroslava Siantová Pardubice D 22.1.1973
  Česká republika  Slavěna Smetánková Pardubice   1973
  Česká republika  Lenka Kostincová Plzeň F 9.4.1972
  Česká republika  Leona Bušková D 1972
  Česká republika  Monika Škrdlíková   1972
  Česká republika  Iva Padevětová Pardubice F 7.6.1971
  Česká republika  Pavlína Jelínková Roudnice n. L. F 2.5.1971
  Česká republika  Martina Gregorová Plzeň F 19.6.1970
  Česká republika  Soňa Kukačková Plzeň F 16.6.1970
  Česká republika  Irena Heřmanová Pardubice F 22.11.1969
  Česká republika  Dagmar Palaščáková Pardubice D 4.10.1954
  Česká republika  Leona Štěpková  
  Slovensko  Lívia Hajrová Petržalka  
  Česká republika  TÝM CHLAPCŮ 1