Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Pavel Krček

Online přenos se sice z neznámých důvodů nepovedl a o příčinách se mmůžeme jen dohadovat, ale to nic nemění na skutečnosti, že i ve druhém zápase posílená Slavia zvítězila. Tentokrát 4:3.

Boston Shamrocks-Slavia 3:4 (0:2, 1:0, 2:2)

00:08 Auerbacher (Ade)

Z důvodů školních povinností nehrála Alena Polenská.

Vyloučení 0:7, využití 1:0.

Komentář trenéra Karla Manharta:

První třetina byla z těchto dvou utkání z naší strany zahrána nejlépe.  Dali jsme dvě rychlé branky a soupeřky jsme dostali pod tlak. Od druhé části byla naše hra nesoustředěná a to mělo za důsledek plno individuálních chyb a také časté vylučování, což soupeřky dostalo do hry. Kontaktní branku jsme dostali v závěru utkání právě v oslabení. Utkání bylo opět rychlé a na naše poměry docela tvrdé, ale s tím jsme problém neměli. Určitě máme co zlepšovat. Zítra nás čeká volný den a osobní pohovory. Zpestřením pro naše hráčky byla návštěva bostonského Davida Krejčího v kabině mezi první a druhou třetinou.