nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Archiv článků

Vzpomínka na zápasy z let 1999, 2000, 2011 a 2012... Vítězství Kanaďanek 3:2 nad Američankami na letošních olympijských hrách v Soči, nepatřilo zdaleka k prvním svého druhu. Zástupkyním země javorového listu se již v minulosti podařilo jižní sousedky porazit v prodloužení a zajistit si tak vítězství.


AKTUALIZUJEME / Finále slovenské ligy si zahraje Spišská Nová Ves a Poprad, o bronz Petržalka a Prešov – V prvním zápase finále české ligy zdolala Karviná Slávii a Kladno Litvínov.


V seriálu "Hokejové nádeje", Vám budeme prinášať rozhovory s mladými hráčkami, ktoré sú nádejou pre budúcnosť českého a slovenského ženského hokeja. Ako prvú Vám Veronika Sládečková predstaví Bratislavčanku Viktóriu Vanerkovú. Ešte nie osemnásťročná nádej slovenského ženského hokeja prešla chlapčenskými tímami Slovana Bratislava, projektom Dívčí a Dievčenský Hokej, ligovým tímom Topoľčian, slovinským Mariborom, aby pred play-off slovenskej ligy zakotvila v Petržalke.


AKTUALIZUJEME / Mistrovský titul v české lize obhájila Karviná •Bronzové medaile patří Kladnu • Do divize A1 sestupuje Litvínov • první zápas baráže o TOP divizi vyhrály Pardubice • Finále slovenské ligy začaly lépe hráčky Spišské Nové Vsi • První utkání o bronz vyhrál Prešov, druhý Petržalka


Vracíme se k prvnímu zápasu série o 3. místo mezi Litvínovem a Kladnem. Zbyněk Pátek pro vás nachystal video z toho zápasu o bronzové medaile.


Eva Holešová je asi nejvýraznější postavou českého ženského hokeje v jeho novodobé historii. Poté, co se svým domovským klubem HC Slezan Opava získala 5 mistrovských titulů, přestoupila do Slavie Praha, kde svoji sbírku triumfů mistra ligy završila na konečných jedenácti! Bilance, jakou se nikdo jiný u nás pochlubit nemůže. Nyní hraje ve švýcarském Neuchatelu, je dlouholetou oporou ženské reprezentace ČR a před nadcházejícím MS divize I skupiny A v Přerově říká: „Jedeme vyhrát!“


O držitelkách bronzových medailí rozhodl již druhý zápas.


Na konci února dorazil do Česka kanadský výběr hokejistů a hokejistek, který se na týden ubytoval v Praze. Výběr pod hlavičkou Canadian Moose sehraál na našem území několik exhibičních zápasů. Ženský tým nebyl zcela kompletní a tak byl doplněn českými hráčkami. Mezi nimi byla I česká tenisová legenda Helena Suková.


Již na podzim jsem upozorňoval, že některé články budou na našem webu přístupné pouze platícím čtenářům. Ten okamžik právě nastal a tak je jen na vás, jestli jste ochotni svým příspěvkem na provoz tohoto webu přispět. Vše co je zde publikováno se nebere ze vzduchoprázdna. Za vším je přinejmenším čas a energie, kterou je třeba tomuto webu věnovat. Má-li být současný stav udržitelný, bez peněz se to neobejde. Zaplacením předplatného budete jasně deklarovat svůj postoj k problematice dívčího a ženského hokeje.


V přípravě na MS U18 divize I. si zajela slovenská reprezentace U18 do Budapešti. S favorizovanými domácími hráčkami, které budou hrát letos elitní skupinu, však mladý tým neuspěl. Prohrál 4:0 a 5:1.


Ligové soutěže nezadržitelně spějí ke konci této sezóny. V Čechách o víkendu již skončila. Pomyslnou tečku udělal druhý duel baráže o TOP divizi, mezi Perdubicemi a Vsetínem. Na Slovensku se na konec bude čekat až do poslední chvíle. Ve finále překvapivě Poprad vyrovnal stav série se Spišskou Novou Vsí na 2:2 a stejné drama se odehrává i v boji o bronzové medaile.


S českou ligou se pro letošní sezónu rozloučíme video zánamem druhého a také polsedního zápasu finálové série, který pro vás připravil Jiří Němec. Po vítězství na domácím ledě, vyhrály obhájkyně titulu i na ledě pražské Slávie. Titul tak stejně jako loni získala Karviná.