nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
897

Archiv článků

V zápase Kazaň – Ťumen, v ruském Tatarstánu, se strhla hromadná bitka hráček na ledě. Na to že šlo o dívčí soutěž, navíc určenou pro hráčky 12 – 14 roků, to vypadá dost tvrdě. Ale takový je někdy hokej, i když tyto věci by do něho neměly patřit.


Karviná překvapivě, ale zaslopuženě, zvládla i druhý zápas na ledě pražanek a po vítězství 3:2 vyhrála i celou finálovou sérii 2:0 a vstupuje tak do galerie mistrů. Blahopřejeme hráčkám Karviné k mistrovskému titulu... Stříbro patří Salavii a bronzové medaile Kladnu. Litvínov bude hrát baráž o setrvání v TOP divizi.


V sérii o 3.místo zvítězilo Kladno na zápasy 2:0 a získalo bronzové medaile. Podívejte se na video Zbyňka Pátka z prvního zápasu na ledě Litvínova. Kladno zde udělalo první krok k medaili a jistotě TOP divize pro příští sezónu.


Měl to být běžný turnaj, na který přijede dívčí tým. Ale letos je všechno jiné a tak se stalo, že dívčí tým se nepodařilo poskládat. Zrušit turnaj by bylo nekorektní už kvůli pořadateli. A protože mladší žáci brněnské Techniky svůj mistrák hráli již v sobotu, dostali od trenéra svolení doplnit torzo dívčího týmu. Pozvání neodmítli a zachránili tak situaci. Odměnou jim byly zlaté medaile.


Druhý zápas série o 3. místo definitivně rozhodl. Radovala se kladenská děvčata. Smutek a „jistota“ baráže, tedy i nemilé prodloužení sezóny čeká litvínovské hráčky. Možná je na místě otázka, jestli hrát o medaile v české lize jen na dva vítězné zápasy není málo. Je však potřeba brát v úvahu i termínový kalendář národního týmu a tedy i premiéru naší reprezentace mezi světovou elitou.


Začala baráž o TOP divizi a tato série začala o víkendu ve Vsetíně, kam přijely litvínovské hráčky. Vsetín padl a Litvínov se ujal vedení 1:0 na zápasy. Zbyněk Pátek pro vás opět připravil video z tohoto zápasu. Tentokrát je to zkrácené, ale měly by tam být všechny branky.


Únor byl sice krátký, ale i v tomto měsíci se podařilo vybrat 8.000Kč na provoz našeho webu. Tentokrát to však bylo na poslední chvíli a také díky malé rezervě z minulého měsíce. Těm, kteří se rozhodli poslat peníze v únoru, děkuji. Zároveň věřím, že tento web zůstane ve vaší přízni a že se ke stávajícím dárcům přidají i další. Vždyť již ve druhé půli března začínají jarní turnaje, což by měla být dostatečná motivace i pro ty, kteří se svou podporou doposud váhají.


... nebo je to také cena, kolik vás stojí denně existence projektu Dívčí Hokej. Slovenskou cenovou relaci posoudit neumím, ale to bude podobné. A právě toto je letošní denní cena členského příspěvku, tedy ročně 500Kč (20€).


Před nedávnem jsem zde uvedl článek o KREDITECH, které mohou nahradit startovné a další platby v rámci našeho projektu Dívčí Hokej. Bez ohledu na tyto KREDITY, někteří pomáhají a tak prvním děvčatům (rodičům) připisuji první KREDITY. I když někteří jasně deklarovali, že to dělají zadarmo, sluší se každou práci a aktivitu ocenit. Je tedy jen na nich, jestli tyto KREDITY utratí za program své dcery, členský příspěvek nebo třeba věnují jako dar na provoz webu. KREDITY jsou v rámci našeho projektu směnné 1:1 vůči korunovým cenám uvedených na webu. Kredity je možné přepočítat i v aktuálním kurzu koruna / euro.


KREDITY - pravidla

14.3.2013

  KMENOVÁ HRÁČKA (musí mít zaplacený ČP 500Kč) - možno i z KREDITU. KREDIT nelze použít na paltbu stravy a ubytování na turnajích! KMENOVÍ HRÁČKA získává   za novou hráčku v projektu DH, případně nového hráče následující KREDITY, které se připisují za jejich placenou účast a služby   PODÍLY Z HRÁČEK DOPORUČNÝCH KMENOVOU HRÁČKOU   AKVIZIVE PRO ...


Kristýna Pátková 100K Sabina Matoušková 200K


Desiaty marec 2013 sa zapíše do histórie klubu Hockey club Petržalka 2010, ako dátum, kedy si jeho hráči a hráčky zahrali prvý hokejový zápas na svojom domovskom štadióne. Aj keď išlo v podstate len o prípravný priateľský zápas medzi družstvami HC Petržalka 2010 ženy (modré dresy) a HC Petržalka 2010 mladší a starší žiaci (biele dresy), predsa len mal základné parametre hokejového stretnutia.


Již druhý zápas rozhodl o setrvání Litvínova v TOP divizi i pro příští sezónu. Sérii se Vsetínem vyhrál 2:0 na zápasy. I tento zápas můžete shlédnout na videu Zbyňka Pátka.


Problémy českého mládežnického hokeje se vždy ať už přímo nebo nepřímo dotýkají i děvčat-hokejistek. Situace je slušně řečeno složitá, a nemá jednoduchá řešení. Na jedné straně jsou rodiče, na druhé straně kluby a svaz. I proto jsem se rozhodl na našem webu věnovat se problematice mládežnického hokeje a to formou, kterou nejspíš oficiální místa nebudou slyšet ráda. Budu zde přebírat články pana Zachy, se kterými z velké části souhlasím. I moje zkušenosti cca 25 let u hokeje v roli funkcionáře, trenéra, manažera, majitele klubu ale také rodiče mně nenechávají klidným. Mnoho z čtenářů mně osobně zná již delší dobu a tak je moje názorová orientace určitě nepřekvapí.


Najúspešnejší tréner v histórii ženskej hokejovej reprezentácie Slovenska Miroslav Karafiát odstúpil z funkcie. Jeho rezignáciu prijal aj výkonný výbor Slovenského zväzu ľadového hokeja, družstvo žien v závere sezóny povedú doterajší asistenti Imrich Antal a Andrej Schöber.