nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
883

Archiv článků

Předně děkuji všem, kteří napsali pár řádků nebo třeba celý dopis k mému článku. Je jedno jestli to bylo do komentářů pod článek, na Facebook, nebo mi to poslali mailem. Je hezké, že se nenašel ani jeden negativní i když to může vypadat jako cenzurovaná propaganda.


Má to však jeden velký háček. A tím jsou finance. Proto zde ještě jednou uvedu podmínky, za jakých je možno fungovat. Na rozdíl od jiných roků to budu důsledně vyžadovat. Pokud se to nebude dařit realizovat, nebudu mít jinou možnost, než činnost webu a následně i celého projetu ukončit.


Možná pojedeme na turnaj do Mostu. Tedy pokud to poskládáme. Pořadatel turnaje chce za tým 5.000Kč. Krček po nás chce 800Kč za osobu. Ale to je drahé!, namítnou možná někteří. Ten na tom zase vydělá! Ale jak se věci mají skutečně? Pojďte se mnou počítat...


Česká reprezentace hráček do osmnácti let sehrála o víkendu 17. a 18. listopadu 2012 dvě utkání v Maďarsku. V Budapešti změřila síly s nováčkem elitní skupiny mistrovství světa a duely to byly opravdu zajímavé. K velkému překvapení se v prvním zápasu z výhry radovaly domácí hráčky, až v nedělní odvetě pak dokázaly zvítězit svěřenkyně trenéra Jana Fidrmuce.


Bohužel se nepodařilo turnaj obsadit, protože uvolnění ze třech školních dnů a doprava hráček ve všední dny je velkou komplikací. Termín naší uzávěrky vypršel...