nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
897

Archiv článků

Akce je od 17.7. – 23.7. 2011 v Pelhřimově. WHC se týká ročníků 1995 a starší. Mladší ročníky budou do kempu zařazeny pouze na základě dlouhodobě prokazovaných herních dovedností a zkušeností. Přihlášky a případné otázky na e-mailu krcek@divcihokej.cz.


I tak by se daly definovat akce, které pro vás chystáme ve spolupráci s Martinem Barčákem, metodikem Asociace ligových klubů ženského hokeje. Vzhledem k tomu, že se pravidelně účastní seminářů a školení, které pořádá IIHF a které jsou zaměřeny speciálně na problematiku dívčího a ženského hokeje, bude na všech našich akcích předávat své znalosti všem našim hráčkám. A protože děvčata potřebují specifický přístup, je tato cesta určitě správná. Ale hezky postupně.


Když se řekne UNIQA tak si asi většina z nás správně vybaví pojišťovnu, a možná jste si na těchto nových stránkách, mezi partnery všimli také jejich loga. Logo této firmy tam zaslouženě patří, protože před novým rokem se pojišťovna stala našim partnerem. Přesněji řešeno slovenská UNIQA. Nejen, že finančně přispívá přímo na provoz našeho projektu, což má za následek mírné snížení cen startovného, do kterého již nemusím rozpočítávat veškeré náklady s tím spojené, ale také nabízí...


Malý, ale příjemný turnaj připravili rýmařovští pořadatelé na pololetní volný pátek. Zdejší zimní stadion nemá střechu a tak to pro mnoho našich dívek byla nová zkušenost. Počasí bylo ucházející, i když druhý zápas trochu foukalo a sněžilo. Hráček byl v době začínající chřipkové epidemie dostatečný počet a to přesto, že do Rýmařova nepřijela Neubauerová, která do rána „lehla“.


Další turnaj Euro Mini Ligy se tentokrát hrál v Bratislavě. Ovšem tým, který v našich barvách hrál, nemůžeme považovat za „dívčí“. Do sestavy zasáhly nemoci, začínající jarní prázdniny a jako vždycky programy mateřských klubů. Pokud jsou tyto okolnosti samostatně, je to normální, ale když je to vše najednou, je to moc špatné. A tento případ nastal tentokrát. Zvažovali jsme variantu nepřijet na tento turnaj, ale to by soutěž narušilo a tak jsme udělali vše pro to, aby se hrálo, bez ohledu na to, jaký bude výsledek.


Ženy ČR navázaly na poslední turnajovou výhru nad Slovenkami v Monthey a porazily na turnaji v Prievidzi po velice dobrém výkonu reprezentaci Francie 3:0. V dalším zápase prvního dne porazilo Slovensko Rakousko 8:1.


V sobotu Nové Město nad Metují a turnaj mladších žáků, v neděli dva týmy na mini hokejovém turnaji v Třebechovicích. Ještě v pondělí to vypadalo dobře a oba turnaje byly rozumně obsazené. Ale každým dnem se situace měnila a pohříchu vždy k horšímu. Převážně z důvodu chřipky a občas i zranění vypadly ze sestavy do Nového Města postupně Hynková, Lukoviny, Marková, Vargová, Krčková, Kašparová. Něco se podařilo nahradit a tým postupně doplnily Wolfová, Vacková, Smetková. V tento okamžik jsme však ještě hratelní. A protože ještě není začátek turnaje tak se děsím každého mailu a telefonu...


V Prievidze porazila české reprezentace Rakousko 8:1. V dalším zápase zdolalo Slovensko Farancii až po boji 3:2.


Na turnaji mladších žáků v Novém Městě nad Metují, získaly děvčata stříbrné medaile. Vzhledem k tomu, že se na sestavě dívek silně podepsala chřipka a hrálo se jen s minimálním počtem hráček, je to skvělý výsledek. Hrálo se systémem 2 x 20 minut, přičemž každý poločas byl brán jako samostatný zápas.


Souboj s chřipkou se podařilo zvládnout a do Třebechovic přijel přiměřený počet děvčat, doplněný o dva chlapce z Lanškrouna. Turnaj tak mohl začít a bylo otázkou, jak dopadnu dva naše složitě sestavené týmy. Nezbývá než konstatovat: „konec dobrý, všechno dobré“. V tomto pohodovém turnaji získal starší tým stříbrné medaile a mladší bronzové. No uznejte, není to krásné...


Přátelské utkání Dvůr Králové 5.3 – 6.3.2011 Nominace hráček a realizačního týmu Výběru ligy ČR do 15 ti let na dvojutkání s Německem U15 ve Dvoře Královém , které se uskuteční ve dnech 4.3 – 6.3.2011. Sraz všech nominovaných je dne 4.3.2010 do 15.00 hodin na ZS Dvoře Kr. Ukončení akce je dne 6.3.2011 po utkání. Prosím o zaslání potvrzení účasti či neúčasti a na mail vyber15@email.cz.


Poslední soutěžní turnaj Euro Mini Ligy čekal naše malé hráčky v Nových Zámkách. Děvčata předvedla velmi dobrý výkon, který však na vítězství nestačil. V sestavě již se již delší dobu nepotkaly opory a skvělý výkon „osamocené“ Sáry Čajanové na vítězství nestačil. Tým se však v soutěži neztratil a celou soutěž předváděl sympatické výkony.


ZLATÁ HOKEJKA

28.2.2011

Tak jako loni bude i letos bude při vyhlašování Zlaté hokejky, vyhlášena nejlepší hokejistka České republiky za rok 2011. Organizátorem ankety je Český svaz ledního hokeje a ALKŽH ve spolupráci s marketingovou agenturou BPA sport marketing a.s. Zda to bude opět Denisa Křížová, nebo ji na vrcholu českého ženského hokeje vystřídá některé jiná hráčka, se dozvíme až z televizních obrazovek.