nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
901

Archiv článků

Za svůj hokejový život jsem potkal celou řadu hokejových trenérů. Někteří byli oblíbeni, jiní tolerováni a někteří nestáli za nic. Zejména u dětí je skvělé, když máte trenéra, který je schopný, trpělivý a navíc ještě oblíbený. Několik malých hokejistek, které vyrůstají v brněnské Technice, si poslední roky na trenéry určitě nemohlo stěžovat.


V sobotu 30. 4. se na zimním stadionu ve Slaném otevřela další kapitola projektu DÍVČÍ HOKEJ. K turnajům a LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÉ ŠKOLE přibyla další aktivita. Odstartoval první MINI KEMP, tedy dívčí víkendový program, zaměřený výhradně na techniku bruslení. Účastnice absolvovaly pod vedením trenérů Martina Barčáka, Tomáš Exnera a Pavla Helabranta každý den 3 hodinové tréninkové jednotky na ledě.


Ještě se vrátíme k turnaji U14 v Praze, na kterém získal český výběr zlaté medaile. Ve hře jsme však měli i další týmy. Tým Evropa 1 složený ze slovenských hráček a převážně mladých českých nadějí a doplněný o jednu srbskou hráčku. Dalším želízkem v ohni byl tým Evropa 2, který jsme sestavovali také my. Byl složen z hráček Německa, Rakouska, Itálie a třech českých hráček.


Po rozjezdu před dvěma týdny, proběhl na zimním stadionu ve Slaném již 2. dívčí MINI KEMP, zaměřený na techniku bruslení. Hlavní trenéři Barčák a Exner, měli tentokrát plný stav hráček na ledě, tedy 20. Pár zájemkyň jsme bohužel museli odmítnout,...


Začnu netradiční fotografií , kterou byste spíš pořídili v tanečních , než u zimního stadionu...


Zlatá Francie

23.5.2011

Pro mnohé již hokejová sezóna dávno skončila, ale pro některé je tato doba stále časem, kdy se hraje hokej. Mezi takové se určitě může zařadit i celá řada našich děvčat, z nichž některé se za novými hokejovými zážitky neváhají vydat i do zahraničí.