nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Archiv článků

V sobotu v Rosicích u Brna čekají dva zápasy proti FASS Berlín. Tak jako loni, tam má svůj čtyřdenní kemp tento berlínský klub. Na to, že se jedná o červen, je s podivem, že se poměrně bez problémů daří dát dohromady základy týmů pro tyto dva duely.


Definitivní letošní zápasovou tečku udělala naše děvčata v sobotu v Rosicích u Brna. Dva zápasy proti chlapcům FASS Berlín se však moc nepovedla. Děvčata se sice sešla v dostatečném a tedy hratelném počtu, avšak soupeři nepřijeli čeští chlapci, kteří je měli doplnit na hratelný počet.


Zlatá hokejka, tedy naše hlasování veřejnosti je u konce. Podle Vašeho hlasování by měla získat toto ocenění Simona Studentová, která získala 1320 hlasů. Lucie Manhartová, která skončila druhá má 1311 hlasů a třetí Alena Polenská 1309 hlasů. O našem pořadí rozhodlo 12932 hlasů. A jak to dopadne oficiálně, se dozvíte 18.6. Na ČT 1. Ve hře jsou 3 stejné hráčky jako v našem hlasování.


Skončil poslední MINI KEMP ve Slaném a tím pro nás skončila sezóna na ledě. Naše oprávněné obavy, že v tomto období již led nebude nikoho zajímat, se nenaplnily. A podle jednoznačně pozitivních reakcí účastníků tyto MINI KEMPY u děvčat a rodičů uspěly!


Břeclav – Hokejové dění by příští rok v Břeclavi mělo být bohatší o jednu vrcholnou akci. A byla by to opravdu bomba. V lednu příštího roku by měly na břeclavský zimní stadion zavítat ženské hokejové reprezentace do 18 let, které by změřily síly v rámci mistrovství světa.


Když se před sezónou 2004-05, tehdy ještě na Opavské hokejistce, sešli zástupci klubů ženského hokeje, zazněla myšlenka vytvořit si vlastní sdružení, které bude partnerem ČSLH v otázce řízení a fungování ženské ligy.


Zdravím přátele dívčího ledního hokeje, rodiče a samozřejmě mladé hokejistky, pro které je tento dívčí hokejový projekt určený. Jste na stránkách prvního projektu, který si dal za cíl podporovat rozvoj ženského ledního hokeje v Evropě. Projekt dívčí hokej vznikl v roce 2007 v Brně. Původně to byl jen pokus dát dohromady do jednoho „jednorázového" dívčího týmu 8 - 10 leté hráčky, ...


Asi vás napadne, že toto téma sem tak úplně nepatří. I když je to o hokeji, tak to možná nikoho nezajímá. Ale toto téma nechci prezentovat jako pohled na technologii zimních stadionů v obecné rovině. Budu vám ukazovat postup výstavby a průběžné fotografie ze zrodu jednoho konkrétního zimního stadionu. A kde bude stát tento nový zimák a co má společného s Dívčím Hokejem?