nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
883

Archiv článků

Ve velmi příjemném prostředí se představil dívčí tým v Litomyšli. Děvčata čekala dvě utkání hraná jako součást náborových aktivit pořádajícího klubu, soutěže i dárky. Výsledkem byla porážka 2:8 a vítězství 3:2.


Přátelské utkání Schönheide 31.10 – 1.11.2010 Nominace hráček a realizačního týmu výběru ligy ČR do 15 ti roků na dvojutkání v Německu v Schönheide, které se uskuteční ve dnech 31.10.2010 – 1.11.2010 . Sraz všech nominovaných je dne 29.10.2010 do 17.30 hodin na ZS ve Slaném , odkud se odjede do místa konání akce.Ukončení akce je dne 1.11.2010 po příjezdu do Slaného Prosím o zaslání potvrzení účasti či neúčasti a požadavek na omluvenku do školy na mail jamabusi@seznam.cz Při potvrzení účasti prosím o uvedení rodného čísla od všech účastníků / z důvodu společné pojistky /


V sobotu čeká děvčata ročníků 2000 a 2001 turnaj v Budapešti. Čekají nás soupeři z celého Maďarska. V základní skupině máme UTE Budapešť, Miškolc a Alba Volán. Ve druhé skupině hrají Debrecen, Györ, BP Stars a a dívčí tým MAC Budapešt. Sestava našeho dívčího týmu je pestrá, byť bez „našich“ maďarek z Györu, které budou hájit barvy mateřského klubu. Z české strany přijíždí Martina Exnerová z Kralup n. V., zlínské Natálie Mlýnková a Sára Čajanová a z Techniky Brno Monika Krčková a Klára Jandušíková. Z tohoto klubu je i jediná výjimka v jinak čistě dívčím týmu – brankář Jakub Eich. Ze Slovenska jsou v sestavě bratislavská Laura Vargová a dvě prešovské hráčky Diana Fortunová a Soňa Štofánková. Rakouský dívčí hokej zastupuje Kathrin Heuberger z Vídně. Hráčky čeká 5 zápasů a tak nezbývá než držet palce… Pokud však máte ještě zájem o účast, tak je jedno místo volné a to možná i s dopravou s naložením někde na dálnici D1.


Na turnaji v Budapešti obsadil dívčí tým solidní 5. místo z osmi účastníků. Jako již tradičně byl vstup do turnaje nepovedený. Jiné prostředí, trošku jiný hokej a to, že se všichni v kabině neznali, asi zase udělalo své. Postupem času se ukazovalo, že náš dívčí tým, který byl stejně starý jako chlapecké má svoji sílu. Holkám byl velkou oporou brankář Eich. Druhý dívčí tým z Budapešti, který na turnaji hrál skončil na posledním místě. Bohužel s nimi jsme nehráli i když se na tento "dívčí" souboj naše hráčky moc těšily.


Je před námi další turnaj Euro Mini Ligy. Pro nás druhý, celkově však již čtvrtý. Tentokrát se bude hrát ve Vídni. Pořadatelem je Junior Capitals Wien. Podrobnosti (čas a zimní stadion) k turnaji zatím nemám, ale hrací systém a ostatní věci jsou stejné jako u jiných turnajů této soutěže. Přihlášky posílejte na mail krcek@divcihokej.cz, nebo SMS +420602711091 .


V dalším turnaji Euro Mini Ligy prohrál mladší tým s Junior Capitals Vídeň 1:12 a porazil Ružinov 14:3. Starší tým nejprve prohrál s Vídní 2:13 a zápas s Ružinovem za stavu 1:5 zůstal nedohrán. Další informace později.


V přípravě na dva zápasy v Německu remizoval Výběr ČR 15 se Slavií Praha 2:2. Obě branky vstřelila Vendula Přibylová. Asistence Aneta Lédlová a Aneta Tejralová. Za Slávii se 2x trefily Studentová.