nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
897

Archiv článků

Mladší tým pokračoval v Trnavě ve své úspěšné jízdě Euro Mini Ligou. V sestavě tentokrát chyběla jedna z opor týmu „švédská maďarka“ Gabriella Johansson. Letošní premiéru si odbyla vsetínská Lucie Vávrová. První start za děvčata si připsala Romana Halušková z Půchova a v brance vypomohl Jakub Zoubek z Břeclavi. Bylo tedy otázkou, jak si oslabený tým doplněný o nové hráčky ročníku 2003 povede v dalším turnaji.


Minulý týden mně pozvala BRNĚNSKÁ TELEVIZE do studia, abychom si povídlali o DÍVČÍM HOKEJI. Pozvání jsem samozřejmě neodmítl a tak jestli máte čas a chuť dívat se na můj obličej v televizi, tak klikněte na http://www.b-tv.cz/vlna-z-brna.html . A protože se to každý den posouvá, musíte najet na "vlna 322" Je tam trochu delší nezáživný začátek, tak si to můžete posunout na 7. minutu. ...


Poslední dny před turnajem dávaly tušit, že to tentokrát bude složité. Pro nemoci vypadly Johansonn a Hrdinová a tak bylo otázkou, jestli se tým vůbec sejde v dostatečném počtu.


Klasický scénář měl z pohledu dívčího týmu turnaj 4. tříd v Poděbradech. Tedy špatný 1 zápas a pak už dobré výkony. Nicméně tentokrát nám nevyužité šance z prvního utkání a z toho pramenící porážka s Českou Lípou vzali šanci na lepší umístění. Turnaj vyhrál jednoznačně skvělý Liberec i když v utkání s dívkami museli trenéři hodně „čarovat“ se sestavou. Bez ohledu na výsledek odvedl mladý tým dobrý výkon a bronz je zcela zasloužený.


Na turnaj do Jaroměře přivezl dívčí tým starší a mladší tým. Oba však hráli proti stejně starým chlapcům a tak šance na úspěch nebyly velké. Když k tomu připočtete tradiční dívčí koncovku, tak se není čemu divit, že oba týmy skončily na posledním, 5. místě. Střelbu holkám zachraňovali kluci, v každém týmu jeden. Přestože oba týmy prohrály, zaslouží hráčky pochvalu za snahu a bojovnost.


Díky Pepovi Černému, vám mohu nabídnout všechny 4 zápasy, které odehrál starší tým v Jaroměři. VIDEO je v HD kvalitě a krásně ukazuje trápení našich děvčat v koncovce...


Na vánoční odpoledne tady máte další video. Tentokrát z turnaje 4.tříd v Poděbradech. Autorem videa z "finálevého" utkání s Libercem, kterému touto cestou děkuji, je Jirka Mann.


V Opavě bronz

27.12.2010

Na turnaji 4.tříd v Opavě získal dívčí tým bronzové medaile. Turnaj začal první den těžkými porážkami 15:1 s Uherským Hradištěm a 10:4 s domácí Opavou. Druhý den však nejprve dívky porazily Znojmo 5:0 a na závěr Karvinou 9:3.


Na turnaji v Příbrami obsadil dívčí tým 6.místo z osmi účastníků. Připsal si dvě vítězství a celkově předvedl velmi slibný výkon. Dívčí tým svým výkonem určitě nezklamal a překvapil zejména solidní koncovkou.


Na výborně obsazeném turnaji 3.tříd skončil dívčí tým na posledním místě bez jediného vítězství. Holky postupně prohrály s Vimperkem 11:3, s Lětňany 9:2, s Jihlavou 6:3 a s Olomoucí 8:3.


Zlato ze Skutče

28.12.2010

Sestava na tento turnaj vůbec nebyla špatná a dávala reálnou naději na dobrý výsledek. Hráčky to po celý turnaj potvrzovaly a zaslouženě získaly zlato.


Na turnaji 4.tříd obsadil nezkušený dívčí tým překvapivě 2.místo. Ale při vyhlašování to bylo nejdřív jenom 3.místo...


Na turnaji 2.tříd ve Vyškově obsadil dívčí tým krásné 4.místo s bilancí 1 vítězství, 2 remízy a1 porážka. Turnaj měl poněkud složitý a ne zrovna pochopitelný hrací systém...


Neuvěřitelné 3.místo a tedy bronz získal na posledním letošním turnaji dívčí tým na turnaji 4.tříd ve Frýdku-Místku