nábor

Pravidla | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Pravidla : Realizační týmy a rodiče

PRAVOMOCI DELEGOVANÝCH REALIZAČNÍCH TÝMŮ

1. Na každou akci je určen realizační tým, tvořený prověřenými lidmi. Zpravidla 1 - 3 trenéři, vedoucí družstva, popřípadě další osoby. Tato sestava se objeví na webu, nebo ji pošlu rodičům SMS.

2. V případě, že rozhodčí píská jednoznačně proti našemu týmu, má právo tento realizační tým učinit rozhodnutí o odchodu družstva do kabin, předčasném ukončení utkání, nebo v případě že s pořadatelem nedojde k rozumné dohodě (výměna rozhodčího apod.), ukončit působení týmu na turnaji.

3. V případě jakéhokoliv kázeňského přestupku hráčky (nevhodná komunikace s rozhodčím, trenérem, se spoluhráčkami apod.), a to na ledě i mimo led, odeslat hráčku do kabiny, případně ji poslat domů. Hráčka bude vyřazena z dalších akcí a turnajů. Přitom startovné se nevrací.

4. Pokud bude chování rodičů našich hráček na tribuně nepřípustné, nebo dokonce hrubé, vyzve vedoucí mužstva rodiče k uklidnění situace, případně k opuštění zimního stadionu. Nebude-li této žádost vedoucího družstva respektována, bude z týmu vyřazena i dcera dotyčných rodičů. Pokud ani za této situace, nebude pokyn vedoucího družstva respektován, bude utkání ukončeno, přičemž hráčka bude vyřazena z dalších akcí a turnajů. Přitom startovné se nevrací.

5. O tom, jak a co mají hrát hráčky na ledě, rozhodují výhradně trenéři. Je nepřípustné, aby rodiče „koučovaly" své dcery z tribuny. V takovém případě má hlavní trenér právo, hráčku „stáhnout" ze hry, až do té doby než se rodič takévéto hráčky „uklidní".

6. Rodiče se zdrží jakýchkoliv komentářů na adresu mladších nebo méně zkušených hráček, které jsou do týmu podle možností citlivě zařazovány. Každý potřebuje dostat příležitost, navíc mnohdy by bez těchto hráček nemohly hrát ani zkušené holky. Uvědomte si, že jsou to děti, které reagují velmi citlivě a že jim „nemístnými" poznámkami můžete znechutit hokej. Navíc, mnohdy mají špatné dny i hráčky zkušené... Výsledkem může být stejná sankce, jako v bodě 2 a 3.

7. Na turnajích 4. tříd a starších je zákaz vstupu rodičů do kabiny. Výjimku uděluje trenér a to pouze na předem dohodnutý nejnutnější „hráčský servis" (brusle, betony,...). Věřím, že body 2 až 6 nebudeme nikdy muset použít. Jsme tým a pro mnoho hráček jsme (jste) si navzájem tety a strejdové. Je nás málo a měli bychom se k dětem a před dětmi chovat jako jedna velká rodina. Jsou okamžiky, kdy to moc nefunguje, stejně jako v rodině, ale zkusme to minimalizovat.

Pavel Krček

Manažer projektu


13.9.2010 Pavel Krček


Komentáře k článku

Tento článek je bez komentářů.


Ostatní články v rubrice