nábor

Ostatní | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
782

Bazar Tobi

Ostatní

Další zlatý úspěch pro ročník 2008

.

Dne 28. 12. 2016 se Dívčí hokej zúčastnil chlapeckého turnaje ve Valašském Meziříčí. Jednalo se o hráčky ročníku 2008 a ml.. Sestavu tvořila děvčata: Anna Hanilcová – Tereza Gildainová, Veronika Urbánková, Melissa Mikulecká, Sandra Hlízová, Adéla Zembolová, Livia Nogová, Vanessa Prymusová a Anna Vaňková. Tým vedlo trenérské duo Monika Krčková a Tomáš Mikulecký.

Zápasy:

Dívčí Hokej - HC Uherský Ostroh 3:5

Branky: Prymusová 2x, Zembolová

Asistence: Gildainová

První zápas byl ve znamení nervozity, nutnosti se navzájem poznat a hlavně velkého střeleckého trápení. Soupeři jsme byly více než vyrovnaným soupeřem, ale trápení v koncovce, velká spousta nevyužitých šancí a naopak přesná koncovka soupeře znamenala neúspěšný vstup do turnaje.

 

Dívčí hokej - HC Bobři Valašské Meziříčí 7:5

Branky: Zembolová 3x, Urbánková 2x, Gildainová 2x

Asistence: Nogová, Gildainová, Hlízová, Mikulecká

K druhému zápasu děvčata nastoupila proti domácím Bobrům s odhodláním odčinit prvotní zaváhání. Důsledkem toho byl obrovský tlak do soupeřovi branky, ale bohužel též katastrofální obranná hra. Výsledkem toho byla „divoká" přestřelka. Jenom díky výbornému výkonu brankářky a střeleckému procitnutí Adély Zembolové se štěstí překlopilo na naší stranu a mohly jsme se radovat z prvního vítězství.

 

Dívčí hokej - HC Rožnov pod Radhoštěm 15:2

Branky: Zembolová 6x, Gildainová 4x, Prymusová 2x, Nogová, Hlízová, Mikulecká

Asistence: Mikulecká, Urbánková, Gildainová

Na v pořadí třetím vystoupením děvčat byla vidět snaha o zlepšenou hru směrem k naší brance. Však taky, byť po vyhraném druhém utkání, dostala děvčata důraznou výtku od obou trenérů. Proti Rožnovu už byla znát snaha pomoci Aničce v brance. Směrem k soupeřově brance děvčata pronikala sice povětšinou přímé a úspěšné útoky, ale bez snahy o jakoukoliv kombinaci. Výsledkem bylo sice 15 vstřelených branek, ale pouze 3 asistence!!!

Dívčí hokej - HC Kroměříž 22:4

Branky: Gildainová 7x, Zembolová 5x, Nogová 3x, Mikulecká 3x, Urbánková 2x, Prymusová 2x

Asistence: Zembolová 3x, Hlízová 2x, Gildainová 2x, Urbánková, Mikulecká, Vaňková

Předposlední zápas sehrála děvčata s naprostým přehledem. Ve výborné obranné hře nedala, až na pár vyjímek, soupeři prakticky žádnou šanci. A v útočné hře se snažila po nabádání trenérů ke kombinační hře. Výsledkem byla jasná převaha, jednoznačné vítězství, ale hlavně ukázka, že i dívky dokáží hrát líbivý kombinační hokej se spoustou krásných gólových akcí.

Dívčí hokej - HC PSG Zlín 13:5

Branky: Zembolová 5x, Nogová 3x, Prymusová 2x, Urbánková, Mikulecká, Gildainová

Asistence: Prymusová 2x, Zembolová, Gildainová

 

Poslední zápas proti Zlínu byl díky vývoji ostatních zápasů ve skupině vlastně takovým předčasným finálovým utkáním a bylo jasné, že lepší či šťastnější v tomto utkání bude mít zlaté medaile a pohár pro celkové vítěze. V kabině před zápasem byla znát nervozita z důležitého klání, ale též odhodlání se poprat o vítězství. Po opatrném vstupu do utkání z obou stran se naše děvčata přestala bát o výsledek a začala předvádět to samé, co předešlé utkání. Tedy výborná obranná hra doplněná o hezké útočné akce. Výsledkem bylo pohodlné vedení, které se již soupeři nepovedlo více jak korigovat. Po siréně ukončující utkání mohla vypuknout oprávněná radost z vítězství

Tomáš Mikulecký


2.1.2017 .


Komentáře k článku

Tento článek je bez komentářů.