nábor

Novinky | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
868

Novinky

27.2.2014 20:56
Slovenská liga, semifinále:
Prešov - Spišská Nová Ves 2:6; Petržalka - Poprad 3:2 na nájezdy


23.2.2014 19:48
Česká liga:
Pardubice – Beroun 10:0; Bulldogs Brno – Uničov 4:3 (3:2;0:1;1:0); Vsetín – Opava 3:1 (0:0,2:1,1:0); Roudnice nad Labem – ESA Praha 5:0 (3:0,1:0,1:0); Kobra Praha – Liberec 6:1 (0:0,3:0,3:1)


23.2.2014 19:47
Slovenská liga:
Petržalka – Prešov 2:1 (0:0,0:0,2:1); Poprad – Spišská Nová Ves 2:3 na nájezdy (1:0,1:1,0:1 – 0:1); Topoľčany – Zvolen 3:2 na nájezdy (0:0,2:1,0:1 – 1:0)


18.2.2014 21:55
OH 2014, Soči, zápas o 5. místo:
Finsko – Rusko 4:0 (2:0,0:0,2:0), branky: 17. Välimäkiová (Rantamäkiová, Hoviová), 18. Väliläová (Tapaniová, Hiirikoskiová), 43. Karvinenová (Väliläová, Tarkkiová), 44. Karvinenová (Väliläová, Tuominenová)


18.2.2014 12:10
OH 2014, Soči, zápas o 7. místo:
Německo – Japonsko 3:2 (1:1,2:0,0:1), branky: 10. Götzová (Buschová, Janzenová), 25. Zornová (Buschová, Götzová), 36. Seilerová (Schusterová) – 14. Kubová (Osawaová), 43. Jonejamaová (Osawaová, Suzukiová)


17.2.2014 20:07
OH 2014, Soči, semifinále:
USA - Švédsko 6:1 (3:0,2:0,1:1), branky: 7. Carpenterová (Bozeková, Stacková), 8. Bellamyová (Deckerová, Bozeková), 12. Kesselová (Deckerová, Marvinová), 26. M. Lamoureuxová (J. Lamoureuxová, Coyneová), 31. Bozeková (Coyneová), 57. Deckerová (Coyneová, Kesselová) – 54. Borgqvistová (Eliassonová, Winbergová); Kanada - Švýcarsko 3:1 (3:0,0:1,0:0), branky: 8. Spoonerová (Wickenheiserová), 12. Spoonerová (Wardová, Wickenheiserová), 12. Daoustová (Wakefieldová) – 26. Lutzová (S. Benzová, L. Benzová)


16.2.2014 17:00
OH 2014, Soči, o umístění:
Finsko - Německo 2:1 (2:0,0:1,0:0); Rusko – Japonsko 6:3 (1:0,3:2,2:1)


15.2.2014 22:18
Česká liga:
Slávia Praha - Litvínov 6:0 (3:0,0:0,3:0) - stav série 2:0 - do finále postupuje Slávia Praha; Karviná - Kladno 11:1 (7:0,3:0,1:1) - stav série 2:0 - do finále postupuje Karviná; Cherokees - Bulldogs Brno 13:5 (3:2,4:1,6:2); Kobra Praha - Roudnice nad Labem 1:10; Karlovy Vary – PROFI Plzeň 6:0 (2:0,2:0,2:0); Beroun - Plzeň 1929 1:5 (1:3,0:0,1:2); Uničov – Vsetín 1:4 (0:1,1:1,0:2); Liberec – ESA Praha 3:4 (1:3,2:0,0:1)


15.2.2014 22:17
Slovenská liga:
Spišská Nová Ves - Topoľčany 11:1 (3:0,5:0,3:1); Petržalka - Zvolen 0:6 (0:1,0:1,0:4); Prešov - Poprad 3:2 na nájezdy (1:0,1:2,0:0 - 1:0)


15.2.2014 22:16
OH 2014, Soči, čtvrtfinále:
Finsko - Švédsko 2:4 (0:0,1:0,1:4, Branky: 34. Hoviová (Välimäkiová), 46. Nuutinenová (Rantamäkiová, Lindstedtová) - 41. Borgqvistová (Eliassonová, Winbergová), 46. Westerová (Asserholtová, Winbergová), 56. Eliassonová (Löwenhielmová, Grahmová), 60. Nordinová (Winbergová, Anderssonová); Švýcarsko – Rusko 2:0 (1:0.0:0,1:0), Branky: 11. S. Martyová (Müllerová, Thalmannová), 60. Stalderová (Bullová)


13.2.2014 20:05
Přátelské zápasy, Dolný Kubín:
Slovensko - Polsko 7:2 (0:1,1:0,6:1), branky: 42. a 52. Gápová, 51. a 60. Jurčová, 23. Krajňáková, 43. Gorecká, 52. Mikesková - 4. Bielasová, 53. Wieczoreková; Slovensko - Polsko 6:3 (2:1,2:1,2:1), branky: 3. a 46. Mikesková, 17. a 26. Obercianová, 23. a 43. Muchová - 10. Tokarská, 34. Wieczoreková, 42.Frackowiaková.


13.2.2014 14:23
OH 2014, Soči, skupina B:
Japonsko – Německo 0:4 (0:1, 0:1, 0:2); 14. Anwanderová (Kratzerová, Beckerová), 21. Buschová (Lanzlová), 59. Spielbergerová (Eisenschmidová, Kameniková), 60. Buschová (Götzová); Švédsko – Rusko 1:3 (0:1,1:1,0:1), branky: 39. Winbergová – 9. Šukinová (Paškevičová, Šochinová), 30. Chomičová (Smolinová), 59. Smolencevová (Sosinová)