nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Archiv článků

České hokejistky do 18 let dosáhly důležitého vítězství na mistrovství světa ve Finsku a postupují do čtvrtfinále. V posledním utkání základní skupiny vyhrály nad Ruskem 5:4. Ve čtvrtfinále je čeká domácí tým.


Český tým odehrál výborný zápas a ve čtvrtfinále porazil domácí finky 5:3. Vstup do utkání sice vyšel lépe finkám, ale pak už střílely branky převážně české hráčky... Holky je to super! (přidány odkazy na články na webu ČSLH)


ROMANSHORN (SZĽH) – Mladé slovenské hokejistky do 18 rokov absolvovali v stredu večer premiérové vystúpenie na svetovom šampionáte I. divízie tejto vekovej kategórie vo švajčiarskom meste Romanshorn.


ROMANSHORN (SZĽH) – Slovenské reprezentantky do 18 rokov prehrali vo svojom druhom vystúpení na MS žien do 18 rokov v rámci I. divízie s Japonkami 1:2. Naše hráčky opäť podali vynikajúci výkon, no aj tentoraz o gól zaostali.


I když mají naše děvčata jen malou šanci na úspěch, tak naděje umírá poslední. Pojďme všichni společně držet palce při sledování tohoto semifinálového zápasu.


I druhý vzájemný zápas američanek a češek skončil stejným vítězstvím janých favoritek. Semifinálový zápas skončil opět 10:0, ale podstatnější bude zítřejší zápas o 3. místo proti Švédkám.


Češkám se zcela nevydařil vstup do zápasu. Během čtyř minut prohrávly 0:2 a Dvořákovou v brance vystřídalal Peslarová. V dalším průběhu zápasu se již hra vyrovnala, ale švédky ještě přidaly další dvě branky. Konečný výsledek 0:4 znamená, že se sen o bronzu rozplynul. I tak na šampionátu tým nezklamal a ukázal, že v této kategorii patříme k evropské špičce.


GRAZ (SZĽH) – V prvom novoročnom stretnutí zvíťazili hokejové reprezentantky Slovenska v rakúskom Grazi nad domácou reprezentáciou 3:1.


Vstup do finálového zápasu vyšel lépe američankám, které na konci první třetiny vstřelily vedoucí branku. Když už se zdálo, že utkání skončí tímto výsledkem, podařil se kanďankám neuvěřitelný obrat. 13 sekund před koncem vyrovnaly a vynutily si prodloužení. To trvalo pouhých 58 sekund. V tom čase vstřelily kanaďnky druhý a tedy vítězný gól.


ZELTWEG (SZĽH) – Po sobotňajšom víťazstve 3:1 v Grazi prehrali hokejové reprezentantky Slovenska v rakúskom Zeltwegu s domácou reprezentáciou 4:7.


ROMANSHORN (SZĽH) – Slovenské reprezentantky do 18 rokov konečne na svetovom šampionáte hráčok tejto vekovej kategórie I. divízie prelomili streleckú smolu a pripísali si po troch prehrách prvé víťazstvo.


ROMANSHORN (SZĽH) – Mladé slovenské hokejistky zakončili účinkovanie na svetovom šampionáte hráčok do 18 rokov I. divízie vo švajčiarskom Romanshorne zápasom proti rovesníčkam z Francúzska. Hoci v aktuálnej sezóne mali naše mladé hokejistky so súperkami aktívnu bilanciu (tri víťazstvá, jedna prehra), zápas na svetovom šampionáte im nevyšiel a prehrali 2:5. Na MS 18 I. divízie skončili slovenské hokejistky na 5. mieste. Z prvej divízie MS do kvalifikácie vypadli šieste Rakúšanky.


Díky pochopení ekonomické situace dalšími rodiči se podařilo zvládnout i druhý měsíc financování provozu webu. Potěšitelé je, že se o to přičinilo širší spektrum dárců, než první měsíc. Příspěvky opět přišly z Česka i Slovenska. Všem těm, kteří pochopili a poslali byť minimální částku, děkuji.


Pokud má některá z českých, nebo slovenských hráček zájem zahrát si na konci letošní sezóny v zahraničí a vydělat si možná i nějaké drobné peníze, má možnost. Slovinský ženský tým v Mariboru hledá útočnici. Značka SPECHÁ. Prosím o předání této informace dalším kamarádkám...


Po dlouhé době přidávám video z ligového zápasu. Tentokrát je to 15. kolo moravské skupiny B mezi týmy Cherokees Brno a Uničovem. Uničovské hráčky však cestou domů havarovaly a zničený mikrobus nevypadá vůbec dobře. Naštěstí se nikomu nic nestalo...


Uplynulo již mnoho vody od okamžiku, kdy jsem na tomto webu přinesl první informaci o zahájení stavby zimního stadionu v bratislavské Petržalce, který by se měl stát mimo jiné i zázemím pro slovenskou část našeho projektu Dievčenský Hokej. Slíbil jsem, že stavbu budu průběžně sledovat a přinášet vám aktuální informace z výstavby, ale...


Svěřenkyně trenéra Vally v rámci svého programu sehrály dva zápasy proti ruským hráčkám z moskevské oblasti. V prvním remizovaly 2:2, druhý vyhrály 3:2.


Již v pátek bude oficiálně otevřen zimní stadion v Petržalce, ale ledová plocha je již připravena nyní. Slovenský deník Nový čas byl první, který v nové budoucí baště dívčího a ženského hokeje natáčel a fotografoval.


Vše nemusí být jen o financích a tak jsem pro vás připravil motivační program, který by mohl být novým impulsem pro celý Dívčí Hokej. Rozdávat peníze v hotovosti neumím, ale KREDITY jako odměnu za aktivitu ano. Pak není problém jet na TURNAJ nebo LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVOU ŠKOLU aniž byste museli platit starovné...


Skupina, ve které jsou slovenské ženy, se bude hrát v Popradě. Češky si zajedou do německého Weidenu. Obě skupiny jsou poměrně „hratelné“ a bylo by určitě krásné, kdyby součástí olympijského hokejového turnaje byl vzájemný zápas.