nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
901

Archiv článků

Přestože jsem zatím k našemu poslednímu turnaji na novém zimním stadionu v bratislavské Petržalce ještě nenapsal článek, nabízím vám záznamy všech zápasů mladého českého týmu Dívčí Hokej (U16). Autorem je jako většinou Zbyněk Pátek.


Druhé video z PANTER CUPU v Petržalce, které vám dnes přinášíme je z historicky prvního měření sil České a Slovenské větve našeho mezinárodního dívčího projektu. České hráčky sice měli více ze hry i více šancí. Jenomže ve slovenské brance stála výtečná Soňa Hullová, která měla lví podíl na konečném vítězství mladých slovenských hráček.


Poslední video z turnaje v Petržalce nás vrátí do zápasu, který rozhodoval o stříbrné medaili. Domácí tým měl horší skóre a tak potřeboval s mladým týmem Dívčího Hokeje vyhrát. To se jim bohužel nepodařilo. Po bezbrankovém průběhu celého zápasu se štěstí obrátilo v poslední sekundě k mladým českým hráčkám, které tak braly stříbro. Domácí tým byl ve své premiéře bronzový.


Sobotní propršený den byl ve znamení každoroční valné hromady ALKŽH (Asociace ligových klubů ženského hokeje), kterou letos hostil Vsetín. Po roční pauze byla navíc volební a přinesla dvě změny v rámci personálního obsazení výkonného výboru.