nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
901

Archiv článků

Ve finále mezinárodního turnaje U15 v Ženevě se dnes střetnou české a slovenské hokejistky. Podle zpráv ze Švýcarska by se z tohoto zápasu měla dělat přímý přenos. Utkání by se mělo hrát ve 13:30, ale údajně stále dochází k časovým změnám v programu turnaje.


Ve finále mezinárodního turnaje U15 v Ženevě se dnes střetnou české a slovenské hokejistky. Podle zpráv ze Švýcarska by se z tohoto zápasu měl dělat přímý přenos. Utkání by se mělo hrát ve 13:30, ale údajně stále dochází k časovým změnám v programu turnaje.


no koment... (zatím bohužel bez překladu)


Na pohodový a odpočinkový posezónní turnaj žen, který organizovala Kobra Praha, si zajel dívčí tým. Roli favorita zvládl, i když herní pohoda druhého dne při zápase s pražskou Esou spíše připomínala aprílový žert. Avšak klíčový duel o zlato s Hamburkem, již děvčata opět hrála hokej a zaslouženě turnaj vyhrála.


Sen se stal skutečností a český tým po sobotní výhře nad Rakouskem vyhrál divizi 1. mistrovství světa a postoupil mezi ženskou hokejovou elitu!


Kanadská ženská profesionální liga se dočkala a již zná svého letošního šampiona! Po třech dnech plných nejlepšího světového ženského hokeje celek ze severu Ameriky Montreal Stars potvrdil roli favorita a i počtvrté se stal šampionem CWHL, tedy držitelem cenné trofeje Clarkson Cup.


Nabídka bezprostřední a nezištné spolupráce vždy potěší. A tak je tomu i v případě překladu původního článku z angličtiny. Snad nikoho z českých fanoušků ženského hokeje neurazí, že překlad je "jenom" do slovenštiny. Velké poděkování tak patří Slavomíre Ficeriové.


Přijměte zatím jen základní informaci o účasti dívčích týmů na turnajích v Roudnici nad Labem, Sedlčanech a Černošicích. To je také důvod informačního klidu na našem webu...


Nepodařený zápas, který děvčata „darovala“ Klatovům na turnaji 4. tříd v Černošicích, rozhodl v konečném pořadí o jejich 4. místě. Na skóre by sice dívčí tým bral bronz, ale to se nehraje...


Vo svojom prvom vystúpení na MS v Burlingtone prehrala slovenká ženská reprezentácia so Švédskom 1:5. Výsledky a komentáre budeme preberať z webu SZĽH.


Na turnaji mladších žáků v Roudnici nad Labem dívčí tým složený z hráček čtyř ročníků získal zlaté medaile. Hned v prvním zápase zvládl Letňany a poté v semifinále na nájezdy HC Krkonoše. Potěšující byl zejména výkon hráček ročníku 2001 a 2000.


Přinášíme informace z mezinárodního turnaje v Ženevě, kde český tým získal zlaté medaile. Ve finále porazil Slovensko 5:0 a zaslouženě celý turnaj vyhrál.


Slovenské hokejistky prehrali v druhom zápase MS žien v americkom meste Burlington v štáte Vermont so Švajčiarkami tesne 1:2. V dôležitom zápase im nestačila ani herná prevaha a 23 úspešných zásahov brankárky Zuzany Tomčíkovej.


Ventspils (Lotyšsko) 25.-31.3.2012 / Příprava před MS proběhla ve dvou kempech v Liberci, v termínech 11. - 14. 3. a 18. - 23. 3.2012. Byli jsme nuceni soustředění rozdělit, hráčky z klubů naší soutěže ještě 17. a 18. 3. nastupovaly v posledním ligovém kole.


Na turnaj odjížděl dívčí tým bez velkých ambicí na úspěch. V sestavě bylo mnoho mladých a nových hráček. A tak je zisk stříbrných medailí velkým, ale milým překvapením.


22.7. - 28.7.2012 - 4. LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA, BRATISLAVA (SVK); 29.7. - 4.8.2012 - 4. LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA, PELHŘIMOV (CZE); 5.8. - 11.8.2012 - 4. LETNÍ DÍVČÍ HOKEJOVÁ ŠKOLA, HUMPOLEC (CZE)


Slovenské hokejisti dosiahli v skupinovej fáze MS žien v americkom Burlingtone prvé a veľmi dôležité víťazstvo. Nad Nemkami vyhrali 4:2 a spolu s týmto súperom budú hrať o záchranu v elitnej kategórii. Víťazstvo je veľmi cenné, keďže prípadná prehra by nám v záchranných bojoch prisúdila silnejšie Švédky. Nemkám sa po tomto zápase rozplynul sen o postupe do štvrťfinále.


Slovenské hokejistky prehrali v prvom zápase trojzápasovej série o záchranu v elitnej kategórii MS žien v americkom Burlingtone s Nemkami tesne 1:2 po samostatných nájazdoch. Naše hráčky v zápase dlho viedli, vedenie mali aj v samostatných nájazdoch, no z víťazstva sa nakoniec tešili súperky. Oporou nášho tímu bola aj tentoraz brankárka Zuzana Tomčíková, ktorá kryla 40 striel súperovho tímu.


V těžké konkurenci výborných chlapeckých select týmů na turnaji starších žáků obsadil dívčí tým solidní 5. místo. Tým prohrál z 5 zápasů jen úvodní dva duely, avšak obě utkání e zlomila v neprospěch dívek až v poslední třetině.


Na turnaji starších žáků v Prostějově obsadil dívčí tým 4. místo. K medaili chyběl jen malý kousek a svým výkonem si děvčata získala sympatie a respekt diváků, rodičů i soupeřů. Některé hráčky již měly za sebou i turnaj v Mostě, což znamenalo 6 únavných turnajových dnů a tedy zákonitě i únavu.


Svou premiéru u týmu Dívčího Hokeje si na turnaji mladších žáků v Černošicích odbyl trenér Jiří Němec. S týmem, ve kterém byla převaha mladších hráček, uhrál solidí 6. místo a podle většiny rodičů svou „dívčí“ premiéru zvládl velmi dobře.


Na turnaji 4. tříd v Roudnici nad Labem získala děvčata po velkém boji bronzové medaile. Velký podíl na úspěchu měla netradiční změna v průběhu turnaje. Původní trenérský a realizační tým předal po druhém zápase velení na střídačce ženám. A ty tuhle novou roli zvládly velmi dobře. K děvčatům přece ženy patří...