nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
911

Archiv článků

První část české ligy dospěla do poloviny a nabídla zajímavé duely a také řadu překvapení. Téměř souběžně s ligou však hrála v německém Selbu, česká „patnáctka“ a o víkendu proběhl na našich stadionech také Světový den dívčího hokeje.


Tentokrát se podíváme na zápas 7. kola ligy žen, který skončil překvapivým vítězstvím hostujícího týmu. Pro plzeňské hráčky to byly první letošní body. Autorem videa je opět Zbyněk Pátek.


Tento víkend se ženská liga nehrála, ale o video nepřijdete. Máte možnost se podívat na zápas, který završil špatný litvínovský týden a určitě potěšil pardubické hráčky.


Poněkud se zpožděním, se ještě vrátíme k vystoupení českého ženského výběru V15, ve dvou zápasech v Selbu, proti stejně starým německým hráčkám. Jak již asi víte,


Poslanci Parlamentu ČR připravují v těchto dnech znění zákonů, které zásadně ovlivní financování sportu. V návrhu zákona, který se dotýká zdanění loterijních společností a prošel už prvním čtením, nemá sport svou kapitolu. Hrozí tak, že reálně přijde o 2,2 miliardy korun, které budou chybět zejména mládežnickým oddílům.


Po reprezentační přestávce pokračovala česká liga žen dalším kolem, které přineslo až příliš mnoho dvouciferných výsledků. S chutí si zastřílely Slavia, Karlovy Vary, Karviná i Vsetín.


Historickú premiéru si v pondelok, 26. septembra odkrútila 22-ročná obrankyňa Kristina Skow-Anderson Westmark na ľade Martina. S hokejovým klubom MHK Martin sa táto americká hokejistka dohodla na zotrvaní do konca sezóny 2011/12 a svojou prítomnosťou by chcela najmä povzbudiť mladé nádeje, ...


Nový nepravidelný seriál příspěvků, který na našem webu budete nacházet, je věnován odchodům a příchodům hráček před touto sezónou v rámci české ženské ligy. Vždy představíme dva kluby. A aby naši čtenáři hned na začátku pochopili, že dobrá myšlenka může i v tomto případě narazit na lidskou hloupost a pohodlnost, představíme dva kluby, přičemž každý z nich pochopil tuto naši aktivitu jinak...


Jsem rád, že na našich stránkách Vám můžeme představit zatím jediný dívčí hokejový tým, který hraje pravidelnou soutěž. Jsou jimi děvčata MHK Martin, která hrají Středoslovenskou divizi přípravek. Na našich stránkách se tomuto, ve střední Evropě, jedinečnému týmu budeme pravidelně věnovat a snad se brzo najdou další, kteří je budou následovat.


Dnešní video se ještě ohlédne za 9. kolem české ligy žen. Oba dva týmy chtějí postoupit do finálové části, ale zatímco Kladno má v tomto směru téměř jistotu, litvínovské hráčky mají tento cíl zatím hodně vzdálený.


Víkend přinesl další kompletní kolo české ženské hokejové ligy. Ve skupinách ještě stále není rozhodnutý souboj o finálovou skupinu, nebo baráž. Postupové ambice na finálovou skupinu si upevnila děvčata z Pardubic a Vsetína, naopak herní krizí stále prochází Plzeň 1929.


Dívčí Hokej ve spolupráci s klubem ženského hokeje HC Plzeň 1929 připravil pro mladé hráčky na 28. – 30. 10. několik tréninkových jednotek, zaměřených na herní činnost jednotlivce. Tyto tréninkové jednotky jsou pro všechny zúčastněné ZDARMA. Je to náš malý, ale reálný, příspěvek ke „světovému dni dívčího hokeje“, který proběhl začátkem října.


2. 10. proběhl Světový den dívčího hokeje a my jsme vám v jednom z předešlých článků slíbili, že se podíváme, jak probíhal. Svůj slib nyní plníme. Ve výčtu destinací, kde tato skvělá akce proběhla, budete marně hledat české zimní stadiony, což určitě není dobrou vizitkou českého ženského hokeje.


Evropský pohár mistrů (EWCC), který pořádá IIHF pro vítěze Evropských ženských ligových soutěží, měl být pro pražskou Slavii vrcholnou soutěží, která by reálně prověřila sílu českého mistra. Měla to být soutěž, ve které tento základ české reprezentace, pouze bez několika „zámořských studentek“, měl ukázat svoji pravou sílu.