nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
897

Archiv článků

O víkendu se česká ženská liga nehrála a tak nás dnešní video přenese o týden zpět do 10. kola, kde se střetly litvínovské hráčky s berounskými lvicemi.


Dnešní video je prvním pohledem na slovenskou ligu žen. Ve 3. kole se střetly týmy Popradu a Martina. A jak to vypadá, nebude toto video poslední...


Dievčatá MHK Martin odohrali v druhej polovici októbra ďalšie 2 zápasy. Prvý skončil jasným víťazstvom Púchova pod vedením kapitánky Lucie Halušikovej, v druhom im víťazstvo uniklo o vlások.


V sobotu 5.11.2011 sa hralo 5. kolo celoslovenskej časti 1 ligy žien na Slovensku. Keďže najlepšie hráčky klubov dostali pozvánky na reprezentačné stretnutie, ktoré sa aj napriek plánovaniu prekrývalo s 5.kolom 1.ligy žien, pre všetkých bolo veľkou neznámou, aké budú výsledky.


Víkendové zápasy české ženské ligy přinesly mnoho zajímavých a tentokrát i vyrovnaných zápasů. Na vyšší rychlostní stupeň musela přeřadit pražská Slavia doma s Kladnem a Karviná vydolovala ve Vsetíně body až závěrečnou gólovou smrští.


Každý, kdo patří do některého klubu, nebo má k němu nějaký vztah, občas zavítá na klubové webové stránky. Někdy vás zvědavost, nebo hledání informací o soupeři, zavede na stránky jiných klubů. Jaký je však reálný stav současných webů českých klubů ženského hokeje? Na to se vám pokusíme v tomto článku odpovědět a oznámkovat jako ve škole.


Česká ženská liga jede na plné obrátky, a přerušují ji pouze reprezentační přestávky. Tedy až na jednu výjimku, kterou jsem vůbec nepochopil. Ale třeba se najde někdo z vedení asociace, který to vysvětlí nejen mně...


  JMÉNO, PŘÍJMENÍ RN MAT. KLUB ODCHOD Z PŘÍCHOD DO FORMA              Kamila Smetková 98 Hodonín (Ž) CHER. BRNO SS Klára Chmelová 95 Kadaň LITVÍNOV ROCKLAND (CAN) UN Laura Lukoviny 98 Trebišov Ž (SK) PLZEŇ 1929 TK/SS Tereza Vanišová 96 Písek Ž PLZEŇ 1929 SL. PRAHA SS ...


Ženský hokejový tým, tak jak je nyní složen, vznikl v roce 2008 a poprvé tak odehrál soutěž pořádanou Českým svazem ledního hokeje Ligu žen ČR.


Velmi podařenou akci uspořádalo vedení Plzně 1929 v prodlouženém víkendu při ligové přestávce. Organizátoři ji skromně nazvaly „Den otevřených dveří“, ale fakticky to byl jediný reálný český příspěvek ke Světovému dni dívčího hokeje.


Další významný krok, který má zviditelnit a zpřístupnit naše aktivity mimo Českou republiku, byl učiněn. Do zkušebního provozu je spuštěna anglická verze našich stránek. Ale i na české verzi přibylo prár věcí, které by v konečném důsledku měly znamenat více informací pro všechny návštěvníky našich stránek a přátel ženského ledního hokeje.


Příznivci plzeňských indiánek se po dlouhých 66 dnech (!), dočkali verdiktu STK ve věci neodehraného zápasu 4. kola ligy žen. Dlouhé a snad i zbytečné čekání vyvolávalo v mezičase zbytečné vášně a nahrávalo různým spekulacím, které se netěší přílišné oblibě.


REDAKCE WEBU:

15.11.2011

Pavel Krček šéfredaktor webů www.DivciHokej.cz   Tomáš Haluza programátor webů www.DivciHokej.cz      


Jednou z mála letošních akcí, které měla česká ženská reprezentace na programu, byl turnaj v německém Fűssenu. Tento turnaj pořádá IIHF pro 12 týmů a v Německu se představily dvě skupiny ze tří v celkovém počtu 8 týmů. Poslední skupina se hrála ve švédském Nyköpingu.


oddíl ženského hokeje při  HC KOBRA PRAHA ve spolupráci s projektem DÍVČÍ HOKEJ a dalšími partnery Hledá DÍVKY od 5 do 18 let, které chtějí hrát lední hokej podrobnosti se připravují...


Tato stránka obsahuje podstatné informace o tom, jak se stát hráčkou ledního hokeje kdekoliv v České republice. Informace zde jsou všeobecné a mohou platit v některých klubech pouze částečně, berte je pouze jako obecné, konkrétní informace je vždy nutné si domluvit s trenéry/hráčkami jednotlivých klubů.


Snad mi dneska odpustíte trošku jiný pohled na hokej i na jinou dobu. Pohled poněkud osobní, který se jen zdánlivě netýká našich „malých“ českých problémů s ženským a dívčím hokejem. Tak trochu je to i poděkování a vzpomínka na člověka, který na mě měl velký hokejový vliv a který mě kdysi varoval před „bahnem“ sportovního a funkcionářského prostředí.


Velkou pochvalu zaslouží ČSLH nejen za upořádání mistrovství světa žen do 18 let v Přerově a Zlíně ve dnech 31. 12. 2011 až 7. 1. 2012, ale nyní i za web, který je tomuto šampionátu určený. Nezbývá než věřit, že tato akce přiláká do pořadatelských měst české fanoušky, kteří objeví krásu ženského hokeje a že si této vrcholné mezinárodní akce dostatečně všimnou i celostátní média.


Po týdenní reprezentační přestávce opět pokračovala česká liga a účastníky skupiny A čekaly zápasy v sobotu i neděli. Šlágrem kola bylo určitě klíčové utkání mezi Plzní 1929 a Litvínovem, které mělo hodně napovědět, kdo postoupí do finálové skupiny.


Po kratší pauze přinášíme opět video z české ligy. Podívejte se na klíčový zápas, ve kterém se střetly dva týmy, které bojují o postup do finálové skupiny. Ve šlágru kola se utkaly Plzeň 1929 a Litvínov. Mělo to výt vyrovnané utkání , ale na ledě bylo všechno jinak...


PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME / Poslední ligové kolo v základních skupinách nepřineslo žádné velké překvapení a rozhodlo o postupujících do finálové skupiny i týmu, který postupuje do barážové skupiny. Papíroví favorité své ambice potvrdili a tak může začít další dějství...


Ohlédneme-li se za ligovým programem poslední doby a podíváme-li se trošku dopředu, zjistíme, že pravidelný ligový rytmus je v nedohlednu. Již jsem před nedávnem na toto téma psal, ale nedá mi to, abych se k tomu opět nevrátil. Vždyť nás za chvíli čeká další nesmyslná ligová přestávka.