nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Archiv článků

Český Výběr 15 v německém Schonheide opět přesvědčil o svých kvalitách. V obou zápasech jednoznačně porazil stejně staré německé hráčky jasně 6:0 a 7:1...S velkým zpožděním se vrátím k nedohranému turnaji Euro Mini Ligy (dále jen EML) ve Vídni. O tom, že celá řada z Vás čeká již dlouho a netrpělivě na zodpovězení otázky proč starší tým nedohrál zápas s bratislavským Ružinovem, svědčí přes 300 přístupů na článek s informacemi z tohoto turnaje. Ukazuje se, že trocha nepříjemností zvyšuje návštěvnost webu. Pravda je však poněkud prozaičtější. Důvodem „informačního ticha“ byla prosba vedení EML, aby aktéři tohoto turnaje po dobu řešení problémů nic nedávali na klubové weby. To jsem chtěl dodržet a tak jsem čekal ... a čekal ... a čekal. Až jsem se po mé urgenci dočkal...


Filmový tip

19.11.2010

Před pár dny jsem na internetu objevil kanadský film HOKEJOVÁ MÁMA z roku 2004, který u nás vyšel letos 10.8.. Mám pocit, že patří do videotéky našich hráček. A to i přesto, že to asi není vrcholné dílo světové kinematografie. Ale filmů o hokejistkách saze tolik není. Pro někoho to může být dárek k vánocům, pro někoho jenom příjemně strávený večer. Zde je odkaz na internet, kde se na film můžete podívat. Dá se také objednat třeba tady . Jestli je k dostání i v běžných obchodech nevím. To už nechám na vás.


V sobotu 20. listopadu se na zimním stadionu v Martině sešly hokejistky z celého Slovenska. V rámci oslav 20 výročí ženského hokeje na Slovensku se odehrály zajímavé zápasy. Nejprve propagační zápas mladých dívčích hokejových nadějí. Potom přišel čas „retro týmů“ složených z hráček, které psaly historii slovenského ženského hokeje, a nakonec změřili síly výběr slovenské ženské ligy s výběrem novinářů. V rámci této vydařené akce byla také vyhlášena nejlepší slovenská hráčka minulého století.


Nejen pro všechny hráčky, které se zúčastnily našich letošních letních dívčích hokejových škol v Pelhřimově a Humpolci a byly foceny na hokejové kartičky, odstartoval 1. ročník soutěže MISS DÍVČÍ HOKEJ 2010. Mezi bezmála 100 hráčkami, ze kterých můžete vybírat, najdete kromě převážně českých i 11 slovenských a 2 maďarské hokejové naděje. Ve hře jsou ty, které si během posledních dvou sezón nechaly vytvořit vlastní „hokejové kartičky“ od spolupořadatele soutěže firmy A 484 s.r.o. (www.hracskekarty.cz). Najdete zde nejen, ty které absolvovaly Letní dívčí hokejovou školu (jsou v dresech Dívčího hokeje), ale také ty, které s námi jezdí na turnaje a mají svoji kartičku vysloveně klubovou. V neposlední řadě jsou zde i hráčky, které s námi nejezdí, nebo o našem dívčím projektu ani neví. Tato soutěž je dalším kamínkem, ze kterých se skládá pomyslná mozaika propagace dívčího ledního hokeje. Proto, využijte této příležitosti a pošlete odkaz na tuto soutěž všem svým kamarádům, spolužákům, známým, rodinným příslušníkům... prostě všem. Využijte všechny dostupné mediální „kanály“ (facebook, atd), nejen pro úspěch Vaší favoritky, ale také pro úspěch soutěže samotné. Šiřte tak dobré jméno ČESKÉHO a SLOVENSKÉHO dívčího hokeje. A hlavně klikněte na baner soutěže, vyberte svoji favoritku a hlasujte a hlasujte a ... ... no a já jdu připravovat další ročník. Věřím, že bude větší a dokonalejší!