nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
897

Archiv článků

DHVM - Rosice 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) Branky: Smetková, Držmíšková DHVM - Rosice 0:7 (0:2, 0:3, 0:2) Děvčata měla před zápasy s Rosicemi jasný cíl. Získat tři body a mít tak jistotu 5.místa po základní části, což by znamenalo, že dalším soupeřem ve čtvrtfinále jim bude brněnská Technika. A jak se již stalo dobrým zvykem, v utkání se měla objevit další nová hráčka Výběru. Tentokrát to byla brankářka Monika Sobotková ze Světlé nad Sázavou.


Před koncem sezony, kdy TÝM SEVER čeká náročný program, si děvčata budou moci konečně zahrát v nových dresech. Snad se budou líbit, ale hlavně ať přinášejí samá vítězství.  


Skončila základní část Ligy přípravek a všechny týmy které budou hrát čtvrtfinále znají své soupeře. Děvčata se v soutěži neztratila a po nejistém začátku dokázala hrát vyrovnané zápasy se všemi soupeři. Za úspěch považuji i to, že jsme dokázali odehrát všech 20.kol. Musím poděkovat všem rodičům, kteří neváhali vozit svoje malé hokejistky napříč Moravou či na Slovensko a naopak.Televizní debata Michala Dusíka s Jaromírem Látalem.Před prvními zápasy předkola Ligy přípravek byla favoritem Technika Brno. Otázkou bylo, co udělá s oběma týmy chřipková epidemie. A v případě děvčat i nabytý progrm předešlých dnů a hodin. Novou tváří v sestavě výběru byla humpolecká brankářka Petra Hynková.


Do sekce SOUPISKY byl přidán seznam hráček výběrů podle ročníků vč. klubové příslušnosti bez ohledu na reregionální začlenění.


( takový hokej třeba budou některé z vás časem také hrát )( když se budou snažit :)))


Bohužel nadpis tak úplně nevystihuje bídnou hru, kterou tentokrát děvčata předvedla. Snad pro to, že jsme po dlouhé době hráli na 3 formace. Snad proto, že jsme byli téměř kompletní. Snad pro to, že jsme vstřelili brzo dva góly a mohl vzniknout dojem že se nemůže nic stát. Nevím... Jedno vím ale jistě - chyběl důraz, střelba i bojovnost. Nezasloužili jsme si vyhrát. A jen doufám, že jsme si tímto vybrali to špatné a dál to zase budou hráčky jaké jsme viděli v předešlých týdnech.První březnový den otevírá pro Dívčí hokejový výběr Čech a Moravy další etapu naší krátké historie. Zanedlouho to bude rok, co jsme tento "dívčí hokejový program" spustili. Je proto symbolické, že 1.3. 2009 budou hrát dva naše týmy ročníků 1998, 1999, 2000 na dvou různých frontách. V Bratislavě se bude hrát semifinále Ligy přípravek, kde bude bojovat Výběr Moravy. Ve stejný den se ve Vlašimi poprvé sejde i nový tým tvořený hráčkami z jižních, středních a východních Čech. A potěšující je, že máme v záloze ještě Tým SEVER, který má tento den volný.


Se sestavou na turnaj ve Dvoře Královém jsme tentokrát měli víc problémů než je přípustné. Ale slíbili jsme, že přijedeme a tak jsem musel udělat víc než si mnozí mohou představit. I tak se v kabině sešlo jenom 7 děvčat a jak jistě uznáte není to mnoho . Na první dva zápasy jsme si museli půjčit brankáře, až na třetí nám přijela Katka Volhejnová z Hronova. Koho by napadlo co tato statečná hrstka děvčat bude předvádět následující dva dny na ledě?