nábor

Archiv | Dívčí hokej

Dívčí a Dievčenský hokej

Informace ze světa dívčího a ženského ledního hokeje, inline hokeje a hokejbalu.

Novinky

16.4.2018 09:41
Turnaj v Roudnici n. L.
Dívčí tým obsadil mezi šesti chlapeckými týmy ročníků 06 a mladšími, třetí místo

6.4.2018 09:47
U17: Dívčí Hokej - Velká Británie
I starší tým našich dívek vyhrál všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Británie.

6.4.2018 09:45
U14: Dívčí Hokej - Velká Británie
Děvčata zvládka na výbornou všechny tři zápasy s dívčím výběrem Velké Brinánie.

13.4.2017 09:11
Turnaj v Příbrami
Hráčky ročníku 05 a 06 obsadily na turnji v Příbrami 2. místo.

Archiv novinek

Aktuální počet hráček:
893

Archiv článků

K našemu druhému turnaji v Eurolize jsme cestovali opět do Bratislavy, ale tentokrát do Ružinova. Svoji premiéru v dívčích výběrech si odbyly slovenské hráčky Zuzana Majeríková ze Zvolena a Kinga Horváthová z Trnavy.


Ve svém prvním zápase v rámci oslav 100 let hokeje v Drážďanech porazil Český tým Německo 4:1. Branky: Chmelová 2, Mazánková a Kantorová. Odveta se hraje zítra.


Máme tady další turnaj pro ročníky 99 - 97 a opět "vánoční". Bohužel v sezóně, kdy se hrají žákovské soutěže tyto akce nejsou. A protože jsme až doteď zanenedbávali Severní Moravu tak se to zkusíme změnit. Věřím, že se podaří tým poskládat. Hokejistek, které se zatím z důvodu vzdálenosti do našeho programu zapojovaly sporadicky je tam dost.


I druhý zápas naše dívky zvládly. A na výbornou! Porazily stejně stará německá děvčata 10:1. Podrobnosti zatím neznám. Fotky z prvního zápasu jsou tady: http://www.youtube.com/watch?v=_w8d2KFdbr4Sotva se nám děvčata stačí procitnout z vánočních dárků a návštěv příbuzných, vrátí se na led. Tentokrát se opět potkáme na turnaji v Jindřichově Hradci.


Hraje se minihokej 4/4, děvčata mohou být 3. třída a mladší (do 1.7.2000) A i když se v tomto termínu hraje mnoho dalších „stejných“ turnajů, věřím že sestavu dáme úspěšně dohromady. Soupeři: Pelhřimov, Žďár nad Sázavou, Dukla Jihlava Místo zatím neznám, ale bude to u jednoho ze zmíněných týmů. Žádosti o zařazení do soupisky posílejte: SMS (602 711 091 ) nebo mail: krcek@divcihokej


Pozvali nás kluci z Kutné Hory, abychom s nimi 5. 12. od 15.00 sehráli „mikulášské“ utkání. Pozvání je to jistě příjemné, ale jestli se nám podaří dát dohromady 10 hráček a brankářku (ročník 1999, 98, 97) si teď netroufám říct. Pokud máte někdo zájem o toto utkání, dejte mi do pátku vědět. Žádosti o zařazení do soupisky posílejte: SMS (602 711 091 ) nebo mail: krcek@divcihokej.cz


Sestava na turnaj je snad definitivně uzavřena. Ještě, že máme tak širokou hráčskou základnu.


Kdo doufal, že se naše hráčky v Hodoníně poperou o body, šeredně se zmýlil. Tentokrát zklamal i mladší tým. Mé prognózy se bohužel naplnily.


Ještě v sobotu to vypadalo, že máme problémy pouze s nedostatečným počtem hráčů staršího týmu kluků. To jsme snad vyřešili. Ale během nedělního večera a dnešního dopoledne máme omluvenky i z naší strany a zejména ve starších jsme na tom bledě. Vypadly nám Vozdecká, Tomasco a další.... Tak jestli máte někdo chuť tak přijeďte.


Ne vždy jde všechno hladce a zejména v období soutěžních dohrávek a předehrávek a v kombinaci s nemocemi, je sestavování dívčího týmu opravdu skvělá lahůdka. Člověk se zdravým rozumem by toto určitě neměl dělat … Předvedu Vám skládání pouze staršího týmu. Mladší tým sice nebyl bez problémů, ale celkem v pohodě.


Sestavu jsme dali úspěšně dohromady a to nejen u našich děvčat, ale i u starších kluků. Ti byli doplněni benešovskými hokejisty a tak se mohlo hrát. Za zmínku stojí, že z řad rodičů starších kluků nebyl nikdo ochoten stoupnout si na střídačku a jeden zápas „koučovat“. Údajně tomu nerozumí… Přitom jsem přesvědčen o tom, že na tribuně hokeji rozumí každý rodič, mnohdy lépe než skutečný trenér. V ...


Turnaj je pro 3.třídy, tedy kluci po 1.7.2000 a holky po 1.7.1999 (ale asi budou moct všechny 1999) Termín: Středa 30. prosince 2009 začátek 9,00 hod- 16,00 hod Hraje se z mého pohledu historický model minihokeje. Tedy 4 na 4. Ale hrávalo se tak ještě do loňska. Předpokládaní účastníci: Boskovice, Lanškroun, Litomyšl, Česká Třebová, Wiena Capitals a DÍVČÍ HOKEJ CZ Žádosti o zařazení ...


V sobotu pořádá DÍVČÍ HOKEJ CZ historicky první hokejový turnaj a to v rámci Euroligy. Do Rosic u Brna, na poněkud starší a nevlídný stadion, přijedou dva bratislavké týmy HOBA a RUŽINOV. Naše řady pomalu řídnou a tak uvidíme, v jakých sestavách v sobotu vyjedou děvčata na led.


Ještě večer před prvním domácím turnajem doznala sestava několik změn a to z důvodu nemocí. V brance nahradila Kohoutkovou Sobotková. V poli Vargovou nahradila Marková. Nahradit Stehlíkovou v mladším týmu se však již nepodařilo. Organizace turnaje proběhla hladce a tak se dá tento turnaj hodnotit velmi pozitivně.


Turnaj koliduje s dalšími ČEZ turnaji a proto má mnoho hráček klubové povinnosti. Volný je zatím post brankářky. Přihlášené hráčky jsou v NOMINACÍCH .   Ročníky dívek: po 1.7.2000, 2001, 2002 Hraje se 4 na 4 Sraz na zimním stadionu v Pelhřimově: 8.00 Začátek turnaje: 9.00 Předpokládaný konec: 14.00 Soupeři: Pelhřimov, Žďár, Jihlava   Žádosti o zařazení do soupisky ...


Dobrá zpráva pro hráčky, které se přihlásily do sestavy na přátelák v Kutné Hoře. I když jsem tomu moc nevěřil, tak během několika dnů od vyhlášení akce byla sestava zaplněna (brankářka + 13 hráček). Nic nám tedy nebrání, abychom se 5. 12. potkali na zimáku v Kutné Hoře a odehráli toto mikulášské utkání.


Všechno zlé je k něčemu dobré. To mohu říci o turnaji v Porubě...


    Sobota byla pro hráčky dívčího týmu určitě příjemná. Třetí místo a tedy bronzové medaile z tohoto turnaje je určitě potěšily. Šlo o první účast dívčího týmu na akci pořádané Českým svazem ledního hokeje.     DÍVČÍ HOKEJ CZ – Pelhřimov 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) Branky: Krčková, Kotounová, Teplý, Radová První utkání bylo v jasné režii děvčat. Soupeř téměř nevystřelil na naši branku a ...


Fotky z Pelhřimova

30.11.2009

Jarda Jandušík je "vzorný fotograf" a tak již dnes dal fotky z Pelhřimova na RAJČE .   Zároveň prosím všechny, kteří něco nafotili během posledních čtyř turnajů (Pelhřimov, Benešov, Rosice a Hodonín), aby fotky poslali mně nebo je vložili do "Centrálního uložiště" na rajčeti. Přístupy Vám rád pošlu.